BMW ALPINA B3

Дизайн інтер'єру

Деталі Alpina

Класичні деталі ALPINA, такі як металеві емблеми на килимках і спинках сидінь, накладки на пороги ALPINA і заводська табличка з номером зборки, розставляють стильні акценти в салоні. Спортивне кермо ALPINA з підігрівом, оздоблене прошитою вручну шкірою LAVALINA, забезпечує комфортну хватку в будь-який час року.

Високотехнологічний кокпіт

Цифрові сервіси та передові системи допомоги водієві, такі як Асистент паркування або Активний захист Plus, входять до стандартної комплектації. Опціонально доступний Асистент водіння Professional пропонує високу ступінь активної безпеки з повним пакетом інноваційних систем допомоги. Провідні навігаційні, комунікаційні й інформаційно-розважальні системи BMW включені до стандартного обладнання та наочно демонструють, що новий BMW ALPINA B3 також є найсучаснішим у плані цифрових сервісів.

Майстерність

Власна шкіряна майстерня ALPINA пропонує клієнтам практично необмежені можливості для створення власних інтер'єрних композицій: окантовка, шиття, вишивка та тиснення, виконані за бажанням замовника, додають індивідуальності дизайну салону ALPINA. Необроблена шкіра LAVALINA розширює асортимент оснащення BMW за рахунок натурального матеріалу найвищої якості, що використовується в автомобільній промисловості. Знавці особливо цінують комфорт і кліматичні властивості цієї особливої ​​шкіри.

 

Інформація про витрату пального та викиди CO2 відповідно до чинної Директиви ЄС VO (EU) 715/2007.

 
BMW ALPINA B3 Седан Турінг
Витрата пального (змішаний цикл): 9,9 л/100км 9,9 л/100км
Викиди CO2 (змішаний цикл): 228 г/км 228 г/км
Категорія ефективності CO2: F F
 

Зазначені витрата пального та викиди CO2 вимірюються відповідно до випробувального циклу WLTP (Всесвітня уніфікована процедура випробувань легких транспортних засобів) і конвертуються у цикл NEDC (Новий європейський їздовий цикл) у порівняльних цілях. Залежно від вашої країни податки або інші збори, пов'язані з транспортними засобами, можуть базуватися на даних про витрату пального та викиди CO2, які відрізняються від наведених тут.

Додаткову інформацію про питому витрату пального та питомі викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти у довіднику «Leitfaden über den Kraftstoffverbrauch, die CO2-Emissionen und den Stromverbrauch neuer Personenkraftwagen», який можна безкоштовно отримати в усіх точках продажів, а також у Deutsche Automobil. Treuhand GmbH (DAT), Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Остфільдерн-Шарнхаузен.

 

Клас ефективності

Визначається на основі виміряних викидів CO2 з урахуванням маси транспортного засобу.