BMW ALPINA B3

Ходова частина

Спортивна підвіска ALPINA

Спортивна підвіска ALPINA поєднує у собі спортивні пружини та жорсткіші стабілізатори поперечної стійкості, щоб забезпечити чудове зчеплення з дорогою, збалансовану керованість і виражену маневреність. Адаптація регульованого керування демпфером є безпомилковим підписом інженерів ALPINA. Воно пропонує три режими COMFORT+, COMFORT і SPORT, які забезпечують широкий спектр вражень від водіння: від яскраво вираженого комфорту їзди до максимальної маневреності та динаміки.

Спортивне рульове керування

Удосконалена система спортивного рульового керування підтримує курсову стійкість, маневреність у поворотах і комфортне маневрування. Вперше водій може вибрати один з трьох режимів рульового керування: COMFORT, SPORT і SPORT+. У режимі COMFORT основна увага приділяється плавній курсової стійкості з високим почуттям безпеки навіть на високих швидкостях, у той час як режими SPORT націлені на максимальну чуйність і точність.

Високопродуктивні гальма

Високопродуктивна гальмівна система, що складається з чотирипоршневих фіксованих гальмівних супортів з гальмівними дисками діаметром 395 мм на передній осі та плаваючих гальмівних супортів з гальмівними дисками діаметром 345 мм на задній осі, забезпечує відмінне уповільнення та чутливу модуляцію. Гальмівні супорти пофарбовані у синій колір ALPINA Blue та мають білий логотип ALPINA. Опціонально доступна високопродуктивна гальмівна система з полегшеними перфорованими гальмівними дисками та термостійкими гальмівними колодками забезпечує ще більш прямий зворотний зв'язок з педаллю та термодинамічні резерви.

Шини з надвисокопродуктивними характеристиками

Чудова стійкість на дорозі, збалансована керованість і точне рульове керування також є результатом грамотного вибору коліс і шин. Клієнти можуть вибирати між повністю новою колісною парою ALPINA DYNAMIC 19"з багатоспицевим дизайном 5x4 або опціональною кованою колісною парою ALPINA CLASSIC 20" з традиційним мінімалістичним дизайном з 20 спицями, в якій також знову представлена ​​брендована кришка маточини колеса, що замикаються. Спеціально розроблена експертами Pirelli з шин для BMW ALPINA B3, нова Pirelli P Zero з маркуванням ALP використовує надвисокі експлуатаційні характеристики для забезпечення найвищого рівня зчеплення у будь-яких ситуаціях.

Диференціал підвищеного тертя у стандартній комплектації

Диференціал підвищеного тертя задньої осі з електронним керуванням збільшує динаміку руху, особливо при проходженні поворотів з високими поперечними навантаженнями. Повороти BMW ALPINA B3 з упором на задні колеса, а також поліпшена передача потужності та тяга забезпечують особливо динамічне прискорення на виході з поворотів.

 

Інформація про витрату пального та викиди CO2 відповідно до чинної Директиви ЄС VO (EU) 715/2007.

 
BMW ALPINA B3 Седан Турінг
Витрата пального (змішаний цикл): 9,9 л/100км 9,9 л/100км
Викиди CO2 (змішаний цикл): 228 г/км 228 г/км
Категорія ефективності CO2: F F
 

Зазначені витрата пального та викиди CO2 вимірюються відповідно до випробувального циклу WLTP (Всесвітня уніфікована процедура випробувань легких транспортних засобів) і конвертуються у цикл NEDC (Новий європейський їздовий цикл) у порівняльних цілях. Залежно від вашої країни податки або інші збори, пов'язані з транспортними засобами, можуть базуватися на даних про витрату пального та викиди CO2, які відрізняються від наведених тут.

Додаткову інформацію про питому витрату пального та питомі викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти у довіднику «Leitfaden über den Kraftstoffverbrauch, die CO2-Emissionen und den Stromverbrauch neuer Personenkraftwagen», який можна безкоштовно отримати в усіх точках продажів, а також у Deutsche Automobil. Treuhand GmbH (DAT), Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Остфільдерн-Шарнхаузен.

 

Клас ефективності

Визначається на основі виміряних викидів CO2 з урахуванням маси транспортного засобу.