BMW ALPINA B3

Силовий агрегат

Плавна та легка подача потужності

Бензиновий рядний шестициліндровий 3,0-літровий двигун останнього покоління з прямим впорскуванням, модернізованою системою турбонаддування Bi-Turbo й оптимізованою системою охолодження забезпечує приголомшливу потужність і продуктивність. Максимальний крутний момент 700 Нм доступний вже за 2500 об/хв, що у поєднанні з потужністю 340 кВт (462 к.с.) забезпечує вражаючі динамічні характеристики. Подача потужності плавна та лінійна, продуктивність пряма та зберігається у всьому діапазоні обертів.

З максимальною швидкістю 303 км/год (Седан) і 300 км/год (Touring) новий BMW ALPINA B3 є одним з найшвидших у своєму роді. Прискорення від 0 до 100 км/год займає всього 3,8 секунди (для Touring – 3,9 секунди). Функція Launch Control, що дозволяє водієві прискорюватися з оптимальною тягою та максимальною динамікою розгону з місця, була вперше розроблена для спринту від 0 до 200 км/год, який завершується за 13,4 секунди (Touring – 13,9 секунди).

Чудові характеристики потужності та крутного моменту двигуна Bi-Turbo є результатом кількох оптимізацій у деталях: корпуси турбіни з оптимізованою витратою, оптимізовані поперечним перерізом у системі повітрозабірника та великий корпус повітрозабірника забезпечують відмінну чуйність і крутний момент. Спеціальна система охолодження ALPINA забезпечує термічну стабільність високопродуктивного двигуна навіть за найвищих навантажень.

Повний привід, що підвищує продуктивність (xDrive)

Повний привід нового BMW ALPINA B3 заснований на системі BMW xDrive, яка повністю розподіляє крутний момент між передніми та задніми колесами. Залежно від активного режиму системи Driving Experience Control (COMFORT+, COMFORT, SPORT, SPORT+) ситуативно-оптимізоване регулювання розподілу крутного моменту, специфічне для ALPINA, відбувається переважно зі зміщенням на задні колеса.

Спортивна вихлопна система ALPINA

Вихлопна система ALPINA з нержавіючої сталі знижує протитиск вихлопних газів до мінімуму. Вихлопні клапани дозволяють водієві впливати на якість звуку: стриманий у режимі COMFORT або помітно більш динамічний у режимі SPORT. Дві здвоєні вихлопні труби красиво вписуються у контури заднього бампера ALPINA.

Сучасна технологія очищення вихлопних газів за допомогою бензинових сажових фільтрів відповідає філософії ALPINA щодо досягнення найкращого можливого поєднання продуктивності, витрати та викидів.

 

Інформація про витрату пального та викиди CO2 відповідно до чинної Директиви ЄС VO (EU) 715/2007.

 
BMW ALPINA B3 Седан Турінг
Витрата пального (змішаний цикл): 9,9 л/100км 9,9 л/100км
Викиди CO2 (змішаний цикл): 228 г/км 228 г/км
Категорія ефективності CO2: F F
 

Зазначені витрата пального та викиди CO2 вимірюються відповідно до випробувального циклу WLTP (Всесвітня уніфікована процедура випробувань легких транспортних засобів) і конвертуються у цикл NEDC (Новий європейський їздовий цикл) у порівняльних цілях. Залежно від вашої країни податки або інші збори, пов'язані з транспортними засобами, можуть базуватися на даних про витрату пального та викиди CO2, які відрізняються від наведених тут.

Додаткову інформацію про питому витрату пального та питомі викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти у довіднику «Leitfaden über den Kraftstoffverbrauch, die CO2-Emissionen und den Stromverbrauch neuer Personenkraftwagen», який можна безкоштовно отримати в усіх точках продажів, а також у Deutsche Automobil. Treuhand GmbH (DAT), Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Остфільдерн-Шарнхаузен.

 

Клас ефективності

Визначається на основі виміряних викидів CO2 з урахуванням маси транспортного засобу.