BMW ALPINA D3 S

Дизайн інтер'єру

Стандартне оснащення

Великий асортимент стандартного оснащення не має собі рівних. Спортивні сидіння з оббивкою з комбінації Alcantara/Sensatec, акустична система HiFi, а також тюнер DAB входять до стандартної комплектації. Провідні навігаційні, комунікаційні та інформаційно-розважальні системи BMW з пакету BMW Live Cockpit ConnectedDrive, а також інноваційні системи допомоги водієві BMW – Активний захист Plus і Асистент паркування – також входять до стандартної комплектації.

Деталі Alpina

На кожному BMW ALPINA є ексклюзивна табличка з серійним номером збірки. Класичні деталі ALPINA, такі як накладки на пороги ALPINA, металеві емблеми на спинках сидінь і килимки, розставляють стильні акценти. Спортивне кермо ALPINA з підігрівом, оздоблене прошитою вручну шкірою LAVALINA, забезпечує комфортну хватку.

Мануфактура

Наша власна мануфактура ALPINA може втілити у життя навіть незвичайні побажання щодо дизайні інтер'єру, які можуть виникнути у клієнта, щоб надати кожному BMW ALPINA D3 S свою унікальну індивідуальність.

Високотехнологічний кокпіт

Повнокольорова цифрова панель приладів у дизайні ALPINA (червоні покажчики на синьому тлі) пропонує розширені можливості конфігурації та налаштовувані вигляди.

 

Інформація про витрату пального та викиди CO2 відповідно до чинної Директиви ЄС VO (EU) 715/2007.

 
BMW ALPINA D3 S Седан Touring
Витрата пального (змішаний цикл): 6,7 l/100km 6,7 l/100km
Викиди CO2 (змішаний цикл): 176 g/km 176 g/km
Категорія ефективності CO2: C C
 

Зазначені витрата пального та викиди CO2 вимірюються відповідно до випробувального циклу WLTP (Всесвітня уніфікована процедура випробувань легких транспортних засобів) і конвертуються у цикл NEDC (Новий європейський їздовий цикл) у порівняльних цілях. Залежно від вашої країни податки або інші збори, пов'язані з транспортними засобами, можуть базуватися на даних про витрату пального та викиди CO2, які відрізняються від наведених тут.

Додаткову інформацію про питому витрату пального та питомі викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти у довіднику «Leitfaden über den Kraftstoffverbrauch, die CO2-Emissionen und den Stromverbrauch neuer Personenkraftwagen», який можна безкоштовно отримати в усіх точках продажів, а також у Deutsche Automobil. Treuhand GmbH (DAT), Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Остфільдерн-Шарнхаузен.

 

Клас ефективності

Визначається на основі виміряних викидів CO2 з урахуванням маси транспортного засобу.