BMW ALPINA D3 S

Новий BMW ALPINA D3 S

ДИВОВИЖНИЙ. ЗАХОПЛЮЮЧИЙ. РОЗУМНИЙ.

Новий BMW ALPINA D3 S поєднує в собі найкраще з двох світів: трансмісія забезпечує відмінну реакцію на дросельну заслінку на низьких обертах, але у той же час вона спортивна та високооборотна, на відміну від більшості типових сучасних дизелів. Незмінно висока потужність, що досягає вражаючих 261 кВт (355 к.с.) і максимального крутного моменту 730 Нм, знає, як здивувати.

Інноваційна технологія BMW Mild Hybrid, яка забезпечує помітний приріст продуктивності, особливо в діапазоні низьких швидкостей, вперше застосовується в автомобілі BMW ALPINA. Вона також максимізує економічність високопродуктивного двигуна, що робить останню дизельну модель BMW ALPINA ідеальним супутником на кожен день для водіїв, які долають великі відстані та цінують низьку витрату пального, але не хочуть жертвувати продуктивністю та динамікою.

Чудова керованість, легка маневреність

Спортивна підвіска ALPINA – це основа динамічного потенціалу BMW ALPINA D3 S. Підвіска та ходова частина запозичені у надшвидкого та потужного BMW ALPINA B3, тому вони ідеально підходять для характеристик цього високопродуктивного дизеля.

Атлетичний та елегантний

Елегантні лінії екстер'єру та мова атлетичного дизайну підкреслюють сучасний динамічний вигляд нового BMW ALPINA D3 S. Класичні деталі ALPINA, такі як ексклюзивна заводська табличка ALPINA з номером збірки для конкретної моделі, розставляють стильні акценти.

 

Інформація про витрату пального та викиди CO2 відповідно до чинної Директиви ЄС VO (EU) 715/2007.

 
BMW ALPINA D3 S Седан Touring
Витрата пального (змішаний цикл): 6,7 l/100km 6,7 l/100km
Викиди CO2 (змішаний цикл): 176 g/km 176 g/km
Категорія ефективності CO2: C C
 

Зазначені витрата пального та викиди CO2 вимірюються відповідно до випробувального циклу WLTP (Всесвітня уніфікована процедура випробувань легких транспортних засобів) і конвертуються у цикл NEDC (Новий європейський їздовий цикл) у порівняльних цілях. Залежно від вашої країни податки або інші збори, пов'язані з транспортними засобами, можуть базуватися на даних про витрату пального та викиди CO2, які відрізняються від наведених тут.

Додаткову інформацію про питому витрату пального та питомі викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти у довіднику «Leitfaden über den Kraftstoffverbrauch, die CO2-Emissionen und den Stromverbrauch neuer Personenkraftwagen», який можна безкоштовно отримати в усіх точках продажів, а також у Deutsche Automobil. Treuhand GmbH (DAT), Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Остфільдерн-Шарнхаузен.

 

Клас ефективності

Визначається на основі виміряних викидів CO2 з урахуванням маси транспортного засобу.