BMW ALPINA D3 S

Зовнішній дизайн

Форма слідує за функцією

Дизайн і аеродинамічні елементи ALPINA підкреслюють чисту та точну мову дизайну нового BMW 3 серії, поєднуючи динамічний зовнішній вигляд з функціональністю. Дотримуючись філософії ALPINA «форма слідує за функцією», передня частина має оптимізовані повітрозабірники для підвищення ефективності охолодження, у той час як аеродинамічні елементи передньої та задньої частини знижують підйом до мінімуму для максимальної стійкості на високих швидкостях.

Справжня ALPINA

Кольори лакофарбового покриття ALPINA Blue Metallic і ALPINA Blue Metallic призначені виключно для автомобілів BMW ALPINA і додають елегантності та вишуканості останньому поколінню моделей. Також пропонується широкий вибір варіантів забарвлення BMW і BMW Individual.

 

Інформація про витрату пального та викиди CO2 відповідно до чинної Директиви ЄС VO (EU) 715/2007.

 
BMW ALPINA D3 S Седан Touring
Витрата пального (змішаний цикл): 6,7 l/100km 6,7 l/100km
Викиди CO2 (змішаний цикл): 176 g/km 176 g/km
Категорія ефективності CO2: C C
 

Зазначені витрата пального та викиди CO2 вимірюються відповідно до випробувального циклу WLTP (Всесвітня уніфікована процедура випробувань легких транспортних засобів) і конвертуються у цикл NEDC (Новий європейський їздовий цикл) у порівняльних цілях. Залежно від вашої країни податки або інші збори, пов'язані з транспортними засобами, можуть базуватися на даних про витрату пального та викиди CO2, які відрізняються від наведених тут.

Додаткову інформацію про питому витрату пального та питомі викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти у довіднику «Leitfaden über den Kraftstoffverbrauch, die CO2-Emissionen und den Stromverbrauch neuer Personenkraftwagen», який можна безкоштовно отримати в усіх точках продажів, а також у Deutsche Automobil. Treuhand GmbH (DAT), Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Остфільдерн-Шарнхаузен.

 

Клас ефективності

Визначається на основі виміряних викидів CO2 з урахуванням маси транспортного засобу.