BMW ALPINA XB7

Дизайн інтер'єру

Першокласний салон

Кожна деталь інтер'єру BMW ALPINA XB7 продумана до дрібниць, щоб забезпечити комфорт і задоволення від відчуттів. Три ряди сидінь – опціонально доступні з оббивкою преміальної шкірою LAVALINA – вміщують шість або сім чоловік. Елегантні деталі ALPINA, такі як оздоблений кришталем контролер iDrive з нанесеним лазером логотипом ALPINA, створюють вишукану внутрішню атмосферу.

Майстерність

Власна шкіряна майстерня ALPINA пропонує клієнтам практично необмежені можливості для створення власних інтер'єрних композицій: окантовка, шиття, вишивка та тиснення, виконані за бажанням замовника, додають індивідуальності дизайну інтер'єру ALPINA.

Мануфактура

Наша власна мануфактура ALPINA може втілити у життя навіть незвичайні побажання щодо дизайні інтер'єру, які можуть виникнути у клієнта, щоб надати кожному BMW ALPINA D3 S свою унікальну індивідуальність.

Високотехнологічний кокпіт

Повноколірний дисплей на панелі приладів з дизайном ALPINA пропонує розширені можливості конфігурації, спортивні прилади й налаштовуваний вигляд, а також є частиною великої комбінації дисплеїв з традиційною орієнтацією на водія BMW. Дизайн кокпіта пропонує переконливий користувацький інтерфейс з інтуїтивно зрозумілим керуванням за допомогою сенсорного дисплея, кнопок прямого вибору або контролера iDrive, керування голосом або жестами. Асистент водіння Professional, що входить до стандартної комплектації, пропонує високу ступінь активної безпеки з великим пакетом інноваційних систем допомоги.

 

Інформація про витрату пального та викиди CO2 відповідно до чинної Директиви ЄС VO (EU) 715/2007.

 
BMW ALPINA D3 S Седан Touring
Витрата пального (змішаний цикл): 6,7 l/100km 6,7 l/100km
Викиди CO2 (змішаний цикл): 176 g/km 176 g/km
Категорія ефективності CO2: C C
 

Зазначені витрата пального та викиди CO2 вимірюються відповідно до випробувального циклу WLTP (Всесвітня уніфікована процедура випробувань легких транспортних засобів) і конвертуються у цикл NEDC (Новий європейський їздовий цикл) у порівняльних цілях. Залежно від вашої країни податки або інші збори, пов'язані з транспортними засобами, можуть базуватися на даних про витрату пального та викиди CO2, які відрізняються від наведених тут.

Додаткову інформацію про питому витрату пального та питомі викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти у довіднику «Leitfaden über den Kraftstoffverbrauch, die CO2-Emissionen und den Stromverbrauch neuer Personenkraftwagen», який можна безкоштовно отримати в усіх точках продажів, а також у Deutsche Automobil. Treuhand GmbH (DAT), Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Остфільдерн-Шарнхаузен.

 

Клас ефективності

Визначається на основі виміряних викидів CO2 з урахуванням маси транспортного засобу.