BMW ALPINA XB7

Максимальна продуктивність

Максимальна продуктивність

Сучасний високопродуктивний силовий агрегат втілює у собі потужний і впевнений характер нового BMW ALPINA XB7 і забезпечує лінійну передачу потужності у всьому діапазоні обертів двигуна. Характер двигуна найкраще описати як негайну терміновість, наповнену крутним моментом, за якою слідує сплеск середньої потужності та різкий перехід до червоної межі.

Двигун V8 об'ємом 4,4 літра з системою турбонаддування Bi-Turbo розвиває потужність 457 кВт (621 к.с.) і максимальний крутний момент 800 Нм, який доступний від незвичайних 2000 об/хв до 5000 об/хв. BMW ALPINA XB7 потрібно всього 4,2 секунди для розгону від 0 до 100 км/год, а прискорення від 0 до 200 км/год він завершує лише за 14,9 секунди. Максимальна швидкість обмежена 290 км/год. *

Характеристики потужності двигуна та чудовий відгук дросельної заслінки є результатом детальної оптимізації систем турбонаддування й охолодження, не кажучи вже про миттєво впізнавану гармонію дросельної заслінки ALPINA. Два турбокомпресори з подвійною спіраллю та турбінами діаметром 54 мм забезпечують майже миттєве перетворення енергії вихлопних газів на тиск наддуву навіть за низьких обертів двигуна для досягнення максимального крутного моменту.

* У поєднанні з комбінацією колеса/шини ALPINA DYNAMIC 21".

Повний привід, що підвищує продуктивність (xDrive)

В основі системи повного приводу BMW ALPINA XB7 лежить система BMW xDrive, яка повністю та варіативно розподіляє крутний момент між передньою та задньою осями у міру необхідності. Спеціальна для ALPINA адаптація розподілу крутного моменту забезпечує максимальне тягове зусилля та нейтральну динаміку руху в будь-яких умовах.

Індивідуалізований звук V8

Абсолютно нова спортивна вихлопна система ALPINA з нержавіючої сталі відповідає за фірмовий звук двигуна V8 BMW ALPINA XB7. Активні заслінки вихлопної системи дозволяють водієві впливати на звук: обмежений у режимі COMFORT для максимального комфорту поїздки або чітко виражений у режимі SPORT. Звичайно, дві здвоєні вихлопні труби системи елегантно інтегровані в задній бампер ALPINA.

 

Інформація про витрату пального та викиди CO2 відповідно до чинної Директиви ЄС VO (EU) 715/2007.

 
BMW ALPINA D3 S Седан Touring
Витрата пального (змішаний цикл): 6,7 l/100km 6,7 l/100km
Викиди CO2 (змішаний цикл): 176 g/km 176 g/km
Категорія ефективності CO2: C C
 

Зазначені витрата пального та викиди CO2 вимірюються відповідно до випробувального циклу WLTP (Всесвітня уніфікована процедура випробувань легких транспортних засобів) і конвертуються у цикл NEDC (Новий європейський їздовий цикл) у порівняльних цілях. Залежно від вашої країни податки або інші збори, пов'язані з транспортними засобами, можуть базуватися на даних про витрату пального та викиди CO2, які відрізняються від наведених тут.

Додаткову інформацію про питому витрату пального та питомі викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти у довіднику «Leitfaden über den Kraftstoffverbrauch, die CO2-Emissionen und den Stromverbrauch neuer Personenkraftwagen», який можна безкоштовно отримати в усіх точках продажів, а також у Deutsche Automobil. Treuhand GmbH (DAT), Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Остфільдерн-Шарнхаузен.

 

Клас ефективності

Визначається на основі виміряних викидів CO2 з урахуванням маси транспортного засобу.