BMW ALPINA XB7

Зовнішній дизайн

Виразна присутність

Зовнішній дизайн підкреслює потужність і присутність, надає BMW ALPINA XB7 унікальний зовнішній вигляд і покращує аеродинамічні характеристики. Передній бампер ALPINA з великими повітрозабірниками і "ширяючим" написом ALPINA аеродинамічно оптимізований для зменшення підйомної сили та максимальної стійкості на високих швидкостях. Великі повітрозабірники забезпечують ефективний приплив повітря до високопродуктивної системі охолодження ALPINA. Середня частина заднього бампера ALPINA підкреслена невеликими ребрами дифузора.

Відмінне утримання дороги з максимальним зчепленням

Спеціально розроблені комбінації коліс і шин підкреслюють потужний і елегантний зовнішній вигляд BMW ALPINA XB7 і забезпечують вражаюче зчеплення з дорогою та стійкість. Опціонально доступні абсолютно нові 23-дюймові ковані легкосплавні диски культового дизайну ALPINA CLASSIC з 20 спицями антрацитового кольору. У співпраці з експертами з Pirelli були спеціально створені та розроблені для BMW ALPINA XB7 літні високопродуктивні шини для 23-дюймових коліс.

 

Інформація про витрату пального та викиди CO2 відповідно до чинної Директиви ЄС VO (EU) 715/2007.

 
BMW ALPINA D3 S Седан Touring
Витрата пального (змішаний цикл): 6,7 l/100km 6,7 l/100km
Викиди CO2 (змішаний цикл): 176 g/km 176 g/km
Категорія ефективності CO2: C C
 

Зазначені витрата пального та викиди CO2 вимірюються відповідно до випробувального циклу WLTP (Всесвітня уніфікована процедура випробувань легких транспортних засобів) і конвертуються у цикл NEDC (Новий європейський їздовий цикл) у порівняльних цілях. Залежно від вашої країни податки або інші збори, пов'язані з транспортними засобами, можуть базуватися на даних про витрату пального та викиди CO2, які відрізняються від наведених тут.

Додаткову інформацію про питому витрату пального та питомі викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти у довіднику «Leitfaden über den Kraftstoffverbrauch, die CO2-Emissionen und den Stromverbrauch neuer Personenkraftwagen», який можна безкоштовно отримати в усіх точках продажів, а також у Deutsche Automobil. Treuhand GmbH (DAT), Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Остфільдерн-Шарнхаузен.

 

Клас ефективності

Визначається на основі виміряних викидів CO2 з урахуванням маси транспортного засобу.