ФІЛОСОФІЯ

ФІЛОСОФІЯ МАРКИ ALPINA

Протягом 50 років ALPINA Burkard Bovensiepen GmbH + Co. KG, німецька сімейна компанія, виробляє ексклюзивні автомобілі на базі моделей BMW, піклуючись про довгострокове довірливе співробітництво з концерном BMW AG.

У 1983 році компанія ALPINA була акредитована, як виробник автомобілів, Федеральним автотранспортним управлінням Німеччини («Bundeskraftfahrtamt»). Поєднання досконалого і потужного приводу, динамічного керування, комфорту під час поїздкок на далекі відстані та кращої у своєму класі паливної економічності – ось характерні риси автомобілів ALPINA.

Кожен автомобіль BMW ALPINA створюється у співпраці з заводами BMW, де збираються компоненти, розроблені і поставлені ALPINA – така система забезпечує дотримання найкращих стандартів якості. Подальші етапи виробництва, остаточна збірка автомобіля, тест-драйв і фінальні випробування перед доставкою кожного автомобіля проходять у головному офісі компанії в південному регіоні Німеччини Альгой. Багато постійних клієнтів марки ALPINA вирішують замовити індивідуальний інтер'єр ручної роботи. Такі замовлення виконуються з використанням найкращих матеріалів у меблевій майстерні ALPINA.

Близько 30 відсотків з 230 осіб, які працюють в компанії, займаються дослідженнями та розробками. У їх розпорядженні знаходиться сучасний центр проектування і розробки, обладнаний найсучаснішим і технологічно просунутим обладнанням для випробувань і діагностики двигунів. Світовий попит на ексклюзивні, персоналізовані автомобілі зростає, що дозволяє ALPINA досягати рекордних продажів.