BMW ALPINA B3

Абсолютно новий BMW ALPINA B3

МОЛОДШИЙ. БІЛЬШИЙ. СИЛЬНІШИЙ.

Новий BMW ALPINA B3 знаменує початок нової ери. Останнє покоління моделей переконує на будь-якій дорозі, у кожному повороті та в будь-якій дорожній ситуації із захоплюючою динамікою, точністю керування та чудовим досвідом водіння.

Найпотужніший BMW ALPINA B3 усіх часів приводиться у рух рядним шестициліндровим двигуном останнього покоління об'ємом 3,0 літра з системою турбонаддування Bi-Turbo. Двигун потужністю 340 кВт (462 к.с.) забезпечує вражаючі динамічні характеристики. Максимальний крутний момент 700 Нм доступний вже за 2500 об/хв, що у поєднанні з плавною 8-ступінчастою спортивною автоматичною коробкою передач забезпечує достатню потужність для легкого прискорення на середніх обертах.

СЕДАН

Новий BMW ALPINA B3 Седан підкреслює свій спортивний, але елегантний зовнішній вигляд своїми вражаючими характеристиками. Прискорення від 0 до 100 км/год займає всього 3,8 секунди, а позначка 200 км/год долається за 13,4 секунди, а максимальна швидкість – 303 км/год.

TOURING

З максимальною швидкістю 300 км/год новий BMW ALPINA B3 Touring – один з найшвидших у своєму роді. Прискорення від 0 до 100 км/год займає всього 3,9 секунди, а швидкість до 200 км/год досягається за 13,9 секунди.

Точне КЕРУВАННЯ, МАНЕВРЕНІСТЬ і ТЯГА

Спортивна підвіска ALPINA забезпечує чудову стійкість на дорозі, збалансовану керованість і виражену маневреність. Спортивне рульове керування разом з високопродуктивною гальмівною системою, диференціалом підвищеного тертя та недавно розробленою комбінацією коліс і шин гармонійно поєднуються, забезпечуючи збалансовану та динамічну конструкцію шасі, що приносить справжнє задоволення від водіння.

Прогресивна традиція

Авангардний характер BMW ALPINA B3 відображений у прогресивній мові дизайну з чіткими лініями як всередині, так і зовні. Аеродинамічні елементи ALPINA надають BMW ALPINA B3 характерний і потужний зовнішній вигляд.

Нещодавно розроблений інтерактивний дисплей, який поєднає у собі центральний дисплей керування та повноколірна цифрова панель приладів ALPINA, високо цінується завдяки зрозумілій мові дизайну та типовій орієнтації на водія BMW. Ультрасучасна інформаційно-розважальна система та вдосконалені системи допомоги водієві, які входять до стандартної комплектації автомобіля, разом з останніми інноваціями у галузі зв'язку забезпечують складну взаємодію між водієм і автомобілем.

 

Інформація про витрату пального та викиди CO2 відповідно до чинної Директиви ЄС VO (EU) 715/2007.

 
BMW ALPINA B3 Седан Турінг
Витрата пального (змішаний цикл): 9,9 л/100км 9,9 л/100км
Викиди CO2 (змішаний цикл): 228 г/км 228 г/км
Категорія ефективності CO2: F F
 

Зазначені витрата пального та викиди CO2 вимірюються відповідно до випробувального циклу WLTP (Всесвітня уніфікована процедура випробувань легких транспортних засобів) і конвертуються у цикл NEDC (Новий європейський їздовий цикл) у порівняльних цілях. Залежно від вашої країни податки або інші збори, пов'язані з транспортними засобами, можуть базуватися на даних про витрату пального та викиди CO2, які відрізняються від наведених тут.

Додаткову інформацію про питому витрату пального та питомі викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти у довіднику «Leitfaden über den Kraftstoffverbrauch, die CO2-Emissionen und den Stromverbrauch neuer Personenkraftwagen», який можна безкоштовно отримати в усіх точках продажів, а також у Deutsche Automobil. Treuhand GmbH (DAT), Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Остфільдерн-Шарнхаузен.

 

Клас ефективності

Визначається на основі виміряних викидів CO2 з урахуванням маси транспортного засобу.