BMW ALPINA B3

Новий BMW ALPINA B3

ВАБЛИВИЙ. УНІКАЛЬНИЙ. НЕВТОМНИЙ.

BMW ALPINA B3 із захоплюючою, але збалансованою динамікою водіння та зручністю у повсякденному використанні є однією з найпопулярніших та затребуваних моделей автомобільного заводу ALPINA. Вступаючи в нову еру 2023 модельного року, BMW ALPINA B3 отримує оновлену трансмісію, новий зовнішній вигляд та останні інновації BMW у галузі цифровізації та взаємодії.

Седан

BMW ALPINA B3 Седан підкреслює свій спортивний, але елегантний зовнішній вигляд. Розгін від 0 до 100 км/год займає всього 3,6 секунди*, позначка в 200 км/год долається за 12,2 секунди*, а максимальна швидкість становить 305 км/год*.

Touring

З погляду повсякденної практичності Touring запевняє багатофункціональним обсягом багажного відділення від 500 до 1510 літрів. З максимальною швидкістю 302 км/год* BMW ALPINA B3 Touring є одним із найшвидших автомобілів у своєму роді. Розгін від 0 до 100 км/год займає лише 3,7 секунди*, а 200 км/год досягаються за 12,7 секунди*.

*Попередні дані.

Прогресивний

Оновлений дизайн екстер'єру наголошує на спортивному характері моделей BMW ALPINA B3. Аеродинамічні компоненти ALPINA спереду та ззаду набувають нової прогресивної форми та надають моделям BMW ALPINA B3 унікальний зовнішній вигляд. На додаток до традиційних лакофарбових покриттів ALPINA Blue та ALPINA Green є безліч варіантів фарбування BMW та BMW Individual, включаючи нові варіанти, як-от Melbourne Red, Brooklyn Grey та Skyscraper Grey.

Продуктивність і крутний момент

Завдяки новій вихлопній системі з новітньою технологією очищення вихлопних газів, а також новому програмному забезпеченню двигуна, трансмісія BMW ALPINA B3 перейшла на новий етап технологічної еволюції. Тепер автомобіль розвиває потужність в 364 кВт (495 л.с.), що на 24 кВт (33 л. с.) більше, з робочим об'ємом 3,0 літра та використанням двох спеціальних моноспіральних турбокомпресорів ALPINA. Максимальний крутний момент збільшився на 30 Нм (22 фунт-фути) до 730 Нм (538 фунт-фути).

Точність, спритність, динаміка

На чудові враження від керування BMW ALPINA B3 багато в чому впливає спортивна підвіска ALPINA. Використовуючи адаптивне управління амортизаторами, інженери шасі ALPINA створили широкий спектр налаштувань, що забезпечують чудовий комфорт під час їзди та точну динамічну керованість. Доступні чотири режими керування: COMFORT+, COMFORT, SPORT та SPORT+. Точність та маневреність, що характеризують керованість BMW ALPINA B3, досягаються за рахунок адаптивного спортивного кермового управління ALPINA, а також спеціальних пружин, буферів ходу стиснення та стабілізаторів для покращення контролю над кузовом.

BMW iDrive

Останнє покоління BMW iDrive додає новий цифровий вимір у взаємодію автомобіля з водієм. Технологічну основу забезпечує операційна система BMW 8 у поєднанні з інтуїтивними можливостями управління, як-от голосове керування, яке пропонує послуга BMW Intelligent Personal Assistant. У кабіні великий вигнутий дисплей з діагоналлю 14,9 дюйма дозволяє об'єднати цифрову панель приладів і центральний дисплей управління в один блок. Прилади на цифровій панелі приладів виконані у фірмовій колірній гамі ALPINA Blue та ALPINA Green.

Сутність ALPINA

Стандартне оснащення Оновлення моделі також містить доповнення до стандартного оснащення, в якому тепер є світлодіодні фари з розширеними функціями у новому дизайні, а також комплект внутрішніх та зовнішніх дзеркал заднього виду.

Унікальні деталі

Елегантні деталі, як-от виробнича табличка ALPINA з індивідуальним номером збірки, додають інтер’єру нотку ексклюзивності.

Мануфактура

Мануфактура ALPINA та її майстри можуть реалізувати практично будь-які побажання щодо дизайну інтер’єру на замовлення, щоб надати вашому BMW ALPINA B3 його власну унікальну ідентичність.

 

*Інформація про витрату пального та викиди CO2 відповідно до чинної Директиви ЄС VO (EU) 715/2007.

 
BMW ALPINA B3* Седан Touring
Витрата пального (змішаний цикл): 10.1 л/100 км 10.1 л/100 км
Викиди CO2 (змішаний цикл): 229 г/км 229 г/км
 

Зазначені витрата пального та викиди CO2 вимірюються відповідно до випробувального циклу WLTP (Всесвітня уніфікована процедура випробувань легких транспортних засобів) і конвертуються у цикл NEDC (Новий європейський їздовий цикл) у порівняльних цілях. Залежно від вашої країни податки або інші збори, пов'язані з транспортними засобами, можуть базуватися на даних про витрату пального та викиди CO2, які відрізняються від наведених тут.

Додаткову інформацію про питому витрату пального та питомі викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти у довіднику «Leitfaden über den Kraftstoffverbrauch, die CO2-Emissionen und den Stromverbrauch neuer Personenkraftwagen», який можна отримати у Deutsche Automobil. Treuhand GmbH (DAT), Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Остфільдерн-Шарнхаузен.