BMW ALPINA B4 GRAN COUPÉ

Дизайн інтер'єру

Витвір мистецтва

Стандартне обладнання BMW ALPINA B4 є кращим у своєму класі та включає такі функції комфорту, як обігрів сидінь і керма, а також найновіші системи допомоги BMW, такі як асистент паркування та водіння, включаючи асистент обмеження швидкості, попередження про перехресний рух і попередження про зміну смуги руху.

Ідентифікація ALPINA

Елегантні деталі, такі як табличка виробництва ALPINA з індивідуальним номером збірки або кермо, зшите вручну з розкішної шкіри LAVALINA, додають інтер’єру ексклюзивності.

Мануфактура

Інтер’єр BMW ALPINA B4 можна оновити до повністю виготовленої на замовлення шкіряної оббивки LAVALINA. Шкіра природного дублення належить до власного класу якості в автомобільному сегменті та цінується як за свою еластичну м’якість, так і за властивості температурного балансу. У власній шкіряній майстерні ALPINA майстри можуть втілити в реальність навіть найунікальніші побажання клієнтів.

*Інформація про витрату пального та викиди CO2 відповідно до чинної Директиви ЄС VO (EU) 715/2007.

 

BMW ALPINA B4* Gran Coupe
Витрата пального (змішаний цикл): 9,8 л/100 км
Викиди CO2 (змішаний цикл): 223 г/км

 

Зазначені витрата пального та викиди CO2 вимірюються відповідно до випробувального циклу WLTP (Всесвітня уніфікована процедура випробувань легких транспортних засобів) і конвертуються у цикл NEDC (Новий європейський їздовий цикл) у порівняльних цілях. Залежно від вашої країни податки або інші збори, пов'язані з транспортними засобами, можуть базуватися на даних про витрату пального та викиди CO2, які відрізняються від наведених тут.

Додаткову інформацію про питому витрату пального та питомі викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти у довіднику «Leitfaden über den Kraftstoffverbrauch, die CO2-Emissionen und den Stromverbrauch neuer Personenkraftwagen», який можна отримати у Deutsche Automobil. Treuhand GmbH (DAT), Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Остфільдерн-Шарнхаузен.