BMW ALPINA B4 GRAN COUPÉ

Силовий агрегат

Потужність двигуна

Рядний шестициліндровий двигун розвиває потужність 364 кВт (495 к.с.) і максимальний момент, що крутить, 730 Нм (538 фунт-фут) при робочому об'ємі 3,0 літра і двох одноступінчастих турбонагнітачах. Подача потужності здійснюється без зусиль у всьому діапазоні обертів. , що є відмінною рисою чудового водіння, яким славиться ALPINA.

Двигун оснащений спеціальними кожухами турбіни ALPINA з оптимізованим потоком для ефективного перетворення енергії вихлопних газів на тиск наддуву при низьких оборотах двигуна. Великий проміжний охолоджувач підвищує ефективність системи наддуву. Оптимізований повітрозабірний канал із корпусом повітряного фільтра великого об'єму покращує прийомистість двигуна.

Спортивна вихлопна система ALPINA

Вихлопна система BMW ALPINA B4 Gran Coupé поєднує моноблочні каталітичні нейтралізатори і каталітичні нейтралізатори під кузовом з двома сажевими фільтрами. Щоб зменшити протитиск вихлопних газів, інженери ALPINA зробили ставку на широкий діаметр вихлопної системи, а також на фільтри сажі великого перерізу.

 

*Інформація про витрату пального та викиди CO2 відповідно до чинної Директиви ЄС VO (EU) 715/2007.

 

BMW ALPINA B4* Gran Coupe
Витрата пального (змішаний цикл): 9,8 л/100 км
Викиди CO2 (змішаний цикл): 223 г/км

 

Зазначені витрата пального та викиди CO2 вимірюються відповідно до випробувального циклу WLTP (Всесвітня уніфікована процедура випробувань легких транспортних засобів) і конвертуються у цикл NEDC (Новий європейський їздовий цикл) у порівняльних цілях. Залежно від вашої країни податки або інші збори, пов'язані з транспортними засобами, можуть базуватися на даних про витрату пального та викиди CO2, які відрізняються від наведених тут.

Додаткову інформацію про питому витрату пального та питомі викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти у довіднику «Leitfaden über den Kraftstoffverbrauch, die CO2-Emissionen und den Stromverbrauch neuer Personenkraftwagen», який можна отримати у Deutsche Automobil. Treuhand GmbH (DAT), Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Остфільдерн-Шарнхаузен.