BMW ALPINA B4 GRAN COUPÉ

Коробка передач

Плавна та легка подача потужності

Інженери ALPINA працювали з експертами з трансмісія з ZF, щоб спеціально адаптувати 8-ступінчасту спортивну автоматичну коробку передач покоління 8HP76 до трансмісії з крутним моментом, що призвело до видатного комфорту перемикання і динаміки перемикання в залежності від обраного режиму трансмісії. Щоб витримувати момент, що крутить, 730 Нм (538 фунт-футів), деякі компоненти трансмісії, такі як гідротрансформатор і колісна пара, були конструктивно посилені.

Повний привід, що підвищує продуктивність

Повний привід заснований на системі BMW xDrive, яка забезпечує повністю регульований розподіл моменту, що крутить, між передньою і задньою віссю. Як і личить спортивному характеру BMW ALPINA B4, розподіл моменту, що крутить, зміщено на задні колеса.

Диференціал підвищеного тертя

Задній диференціал, що самоблокується, з електронним управлінням забезпечує оптимальну тягу і маневреність, особливо при динамічному проходженні поворотів.

 

*Інформація про витрату пального та викиди CO2 відповідно до чинної Директиви ЄС VO (EU) 715/2007.

 

BMW ALPINA B4* Gran Coupe
Витрата пального (змішаний цикл): 9,8 л/100 км
Викиди CO2 (змішаний цикл): 223 г/км

 

Зазначені витрата пального та викиди CO2 вимірюються відповідно до випробувального циклу WLTP (Всесвітня уніфікована процедура випробувань легких транспортних засобів) і конвертуються у цикл NEDC (Новий європейський їздовий цикл) у порівняльних цілях. Залежно від вашої країни податки або інші збори, пов'язані з транспортними засобами, можуть базуватися на даних про витрату пального та викиди CO2, які відрізняються від наведених тут.

Додаткову інформацію про питому витрату пального та питомі викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти у довіднику «Leitfaden über den Kraftstoffverbrauch, die CO2-Emissionen und den Stromverbrauch neuer Personenkraftwagen», який можна отримати у Deutsche Automobil. Treuhand GmbH (DAT), Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Остфільдерн-Шарнхаузен.