BMW ALPINA B4 GRAN COUPÉ

Зовнішній дизайн

Елегантна лінія купе, потужний зовнішній вигляд

BMW ALPINA B4 Гран Купе відрізняється виразним елегантним дизайном з подовженим силуетом та плавною лінією даху.

Передній спойлер ALPINA наголошує на спортивній передній частині, а ненав'язливий задній спойлер наголошує на елегантних лініях купе. Задня частина оснащена чотирма овальними вихлопними трубами спортивної вихлопної системи ALPINA, давньою візитною карткою бренду, між якими акуратно інтегрований задній дифузор.

20 спиць

Дизайн коліс по-новому інтерпретує класичний дизайн із 20 спицями, який вже давно став торговою маркою ALPINA, переймаючи елементи дизайну яскравого силуету автомобіля.

Колесо з довгими і тонкими спицями виготовляється за допомогою складного процесу кування, внаслідок чого його вага становить лише 12 кг, що дуже примітно для розміру колеса 20 дюймів.

Знакові кольори

Для BMW ALPINA B4 пропонується широкий вибір лакофарбових покриттів BMW та BMW Individual. Кольори металік ALPINA Blue та ALPINA Green, що є синонімами бренду, призначені виключно для автомобілів BMW ALPINA.

*Інформація про витрату пального та викиди CO2 відповідно до чинної Директиви ЄС VO (EU) 715/2007.

 

BMW ALPINA B4* Gran Coupe
Витрата пального (змішаний цикл): 9,8 л/100 км
Викиди CO2 (змішаний цикл): 223 г/км

 

Зазначені витрата пального та викиди CO2 вимірюються відповідно до випробувального циклу WLTP (Всесвітня уніфікована процедура випробувань легких транспортних засобів) і конвертуються у цикл NEDC (Новий європейський їздовий цикл) у порівняльних цілях. Залежно від вашої країни податки або інші збори, пов'язані з транспортними засобами, можуть базуватися на даних про витрату пального та викиди CO2, які відрізняються від наведених тут.

Додаткову інформацію про питому витрату пального та питомі викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти у довіднику «Leitfaden über den Kraftstoffverbrauch, die CO2-Emissionen und den Stromverbrauch neuer Personenkraftwagen», який можна отримати у Deutsche Automobil. Treuhand GmbH (DAT), Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Остфільдерн-Шарнхаузен.