BMW ALPINA B5

BMW ALPINA B5

ЕФЕКТИВНИЙ ВИКОНАВЕЦЬ ТА ДІЛОВИЙ СПОРТСМЕН

BMW ALPINA B5 пропонує прекрасний баланс продуктивності, ексклюзивності та розкоші в новому сучасному дизайні.

Двигун V8 об'єму 4,4 л з системою турбонаддування Bi-Turbo забезпечує вражаючу потужність 457 кВт (621 к.с.) і максимальний крутний момент 800 Нм, доступний вже за 2000 об/хв. BMW ALPINA B5 вражає швидким, лінійним відгуком дросельної заслінки та видачею потужності за запитом у всьому діапазоні обертів. 8-ступінчаста спортивна автоматична трансмісія з ALPINA SWITCH-TRONIC була спеціально розроблена для роботи з високим крутним моментом двигуна.

Найкраща в своєму класі динаміка – неперевершений комфорт на далеких дистанціях

Максимальний комфорт їзди, виражена маневреність і поперечна динаміка: спортивна підвіска ALPINA ідеально відповідає характеристикам BMW ALPINA B5 і пропонує широкий спектр вражень від водіння. Використовуючи систему Driving Experience Control, водій може вибрати кілька режимів, включно з режимом SPORT+ для максимальної динаміки або режимом COMFORT+ для максимального комфорту їзди.

Атлетичний та ексклюзивний

Новий дизайн і аеродинамічні елементи ALPINA, а також елегантні 20-дюймові колеса ALPINA CLASSIC підкреслюють динамічний характер BMW ALPINA B5. Широкий асортимент стандартного устаткування забезпечує максимальний комфорт для водія та пасажирів.

 

Інформація про витрату пального та викиди CO2 відповідно до чинної Директиви ЄС VO (EU) 715/2007.

 
BMW ALPINA B5 Седан Турінг
Витрата пального (змішаний цикл): 11,1 л/100км 11,2 л/100км
Викиди CO2 (змішаний цикл): 253 г/км 256 г/км
Категорія ефективності CO2: F F
 

Зазначені витрата пального та викиди CO2 вимірюються відповідно до випробувального циклу WLTP (Всесвітня уніфікована процедура випробувань легких транспортних засобів) і конвертуються у цикл NEDC (Новий європейський їздовий цикл) у порівняльних цілях. Залежно від вашої країни податки або інші збори, пов'язані з транспортними засобами, можуть базуватися на даних про витрату пального та викиди CO2, які відрізняються від наведених тут.

Додаткову інформацію про питому витрату пального та питомі викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти у довіднику «Leitfaden über den Kraftstoffverbrauch, die CO2-Emissionen und den Stromverbrauch neuer Personenkraftwagen», який можна безкоштовно отримати в усіх точках продажів, а також у Deutsche Automobil. Treuhand GmbH (DAT), Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Остфільдерн-Шарнхаузен.

 

Клас ефективності

Визначається на основі виміряних викидів CO2 з урахуванням маси транспортного засобу.