BMW ALPINA B5

Силовий агрегат

Максимальна продуктивність

BMW ALPINA B5 вражає підвищеною чуйністю та помітно більш динамічною передачею потужності у всьому діапазоні обертів.

4,4-літровий двигун V8 останнього покоління з двома турбокомпресорами Twin-Scroll розвиває потужність 457 кВт (621 к.с.) і крутний момент 800 Нм, що доступний вже за 2000 об/хв і аж до 5000 об/хв. Це призводить до значного поліпшення відгуку дросельної заслінки, більшої віддачі потужності й ефективного збільшення продуктивності у найбільш підходящому діапазоні обертів.

BMW ALPINA B5 Седан розганяється від 0 до 100 км/год всього за 3,4 секунди (Touring за 3,6 секунди) та завершує спринт до 200 км/год за 11,3 секунди (Touring за 11,9 секунди). Максимальна швидкість становить 330 км/год (Touring – 322 км/год).

Повний привід, що підвищує продуктивність (xDrive)

В основі системи повного приводу BMW ALPINA B5 лежить система BMW xDrive, яка повністю та рівномірно розподіляє крутний момент між передньою та задньою осями. Спеціальне для ALPINA ситуативне регулювання розподілу крутного моменту з оптимізацією тяги в основному зміщене на задні колеса, щоб відповідати спортивному характеру BMW ALPINA B5.

Глибокий, дзвінкий восьмициліндровий звук

Вихлопна система ALPINA з нержавіючої сталі оснащена активними випускними клапанами, а також характерними для бренда подвійними вихлопними патрубками та забезпечує природне звучання V8.

 

Інформація про витрату пального та викиди CO2 відповідно до чинної Директиви ЄС VO (EU) 715/2007.

 
BMW ALPINA B5 Седан Турінг
Витрата пального (змішаний цикл): 11,1 л/100км 11,2 л/100км
Викиди CO2 (змішаний цикл): 253 г/км 256 г/км
Категорія ефективності CO2: F F
 

Зазначені витрата пального та викиди CO2 вимірюються відповідно до випробувального циклу WLTP (Всесвітня уніфікована процедура випробувань легких транспортних засобів) і конвертуються у цикл NEDC (Новий європейський їздовий цикл) у порівняльних цілях. Залежно від вашої країни податки або інші збори, пов'язані з транспортними засобами, можуть базуватися на даних про витрату пального та викиди CO2, які відрізняються від наведених тут.

Додаткову інформацію про питому витрату пального та питомі викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти у довіднику «Leitfaden über den Kraftstoffverbrauch, die CO2-Emissionen und den Stromverbrauch neuer Personenkraftwagen», який можна безкоштовно отримати в усіх точках продажів, а також у Deutsche Automobil. Treuhand GmbH (DAT), Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Остфільдерн-Шарнхаузен.

 

Клас ефективності

Визначається на основі виміряних викидів CO2 з урахуванням маси транспортного засобу.