BMW ALPINA B5

Зовнішній дизайн

Атлетичний та ексклюзивний

Дизайн нового ALPINA й аеродинамічні елементи підкреслюють чисту та точну мову дизайну 5-ї серії, поєднуючи більш динамічний зовнішній вигляд з діловою функціональністю.

Великі повітрозабірники у передньому бампері підвищують ефективність охолодження та підкреслюють динамічний характер двигуна. Спортивна вихлопна система ALPINA з двома здвоєними патрубками прекрасно вписується у контури заднього бапера ALPINA та відповідає за чудовий саундтрек до V8.

Чудове утримання дороги

Дизайн кованих дисків з 20 спицями ALPINA CLASSIC 20'' став справжньою візитною карткою. Колеса опціонально доступні у чорному кольорі або кольорі Himalaya Grey.

 

Інформація про витрату пального та викиди CO2 відповідно до чинної Директиви ЄС VO (EU) 715/2007.

 
BMW ALPINA B5 Седан Турінг
Витрата пального (змішаний цикл): 11,1 л/100км 11,2 л/100км
Викиди CO2 (змішаний цикл): 253 г/км 256 г/км
Категорія ефективності CO2: F F
 

Зазначені витрата пального та викиди CO2 вимірюються відповідно до випробувального циклу WLTP (Всесвітня уніфікована процедура випробувань легких транспортних засобів) і конвертуються у цикл NEDC (Новий європейський їздовий цикл) у порівняльних цілях. Залежно від вашої країни податки або інші збори, пов'язані з транспортними засобами, можуть базуватися на даних про витрату пального та викиди CO2, які відрізняються від наведених тут.

Додаткову інформацію про питому витрату пального та питомі викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти у довіднику «Leitfaden über den Kraftstoffverbrauch, die CO2-Emissionen und den Stromverbrauch neuer Personenkraftwagen», який можна безкоштовно отримати в усіх точках продажів, а також у Deutsche Automobil. Treuhand GmbH (DAT), Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Остфільдерн-Шарнхаузен.

 

Клас ефективності

Визначається на основі виміряних викидів CO2 з урахуванням маси транспортного засобу.