BMW ALPINA B7

Дизайн інтер'єру

Дизайн інтер'єру

У салоні стримані деталі ALPINA, найкращі матеріали та найвища якість оздоблення створюють особливо розкішну атмосферу. Мануфактура ALPINA та власна шкіряна майстерня пропонують практично безмежний асортимент індивідуалізованої внутрішньої оббивки, виконаної майстрами з найбільш якісної шкіри в усьому світі.

Тонкі деталі ALPINA додають інтер'єру BMW ALPINA B7 ексклюзивність та індивідуальний стиль. Спортивне кермо з синьою та зеленою прострочкою, оздоблене простроченою вручну виключно високоякісною шкірою LAVALINA, зачаровує своїм розкішним відчуттям з першого дотику.

Індивідуальна майстерність

Коли справа доходить до індивідуалізації дизайну автомобіля, бажанням наших клієнтів практично немає меж. Від лакофарбового покриття до внутрішнього оздоблення та кольору оббивки – можна вибрати все, що може запропонувати широка програма оснащення BMW і ALPINA. BMW ALPINA рідко залишає мануфактуру ALPINA у місті Бухлое, Баварія, не використовуючи наявний потенціал кастомізації. Філософія компанії дозволяє клієнтам створювати свій індивідуальний інтер'єр, який наші досвідчені драпірувальники потім створюють вручну завдяки неперевершеному досвіду.

ВИСОКОТЕХНОЛОГІЧНИЙ КОКПІТ і СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ

Широкий спектр стандартного оснащення забезпечує максимальну зручність і комфорт як для водія, так і для пасажирів. Високоякісна шкіра Nappa, багатофункціональні комфортні сидіння, шкіряна панель приладів, керамічні вставки на елементах керування та двері з функцією плавного закривання входять до стандартної комплектації. Такі функції, як повноколірний проекційний дисплей, камера заднього виду і новітні навігаційні та комунікаційні системи BMW, сприяють легкому водінню.

 

Інформація про витрату пального та викиди CO2 відповідно до чинної Директиви ЄС VO (EU) 715/2007.

 
BMW ALPINA B7 Подовжена колісна база
Витрата пального (змішаний цикл): 11,1 л/100км
Викиди CO2 (змішаний цикл): 253 г/км
Категорія ефективності CO2: F
 

Зазначені витрата пального та викиди CO2 вимірюються відповідно до випробувального циклу WLTP (Всесвітня уніфікована процедура випробувань легких транспортних засобів) і конвертуються у цикл NEDC (Новий європейський їздовий цикл) у порівняльних цілях. Залежно від вашої країни податки або інші збори, пов'язані з транспортними засобами, можуть базуватися на даних про витрату пального та викиди CO2, які відрізняються від наведених тут.

Додаткову інформацію про питому витрату пального та питомі викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти у довіднику «Leitfaden über den Kraftstoffverbrauch, die CO2-Emissionen und den Stromverbrauch neuer Personenkraftwagen», який можна безкоштовно отримати в усіх точках продажів, а також у Deutsche Automobil. Treuhand GmbH (DAT), Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Остфільдерн-Шарнхаузен.

 

Клас ефективності

Визначається на основі виміряних викидів CO2 з урахуванням маси транспортного засобу.