BMW ALPINA B7

Коробка передач

Ходова частина та підвіска

Новий BMW ALPINA B7 поєднує в собі новітні технології підвіски, що забезпечують винятковий комфорт їзди на будь-якій швидкості, а також неперевершену маневреність і точність керування.

Пневмопідвіска на двох осях у поєднанні з системами динамічного керування амортизаторами й Active Comfort Drive з функцією Road Preview гарантує найвищий рівень комфорту водіння, а система активної стабілізації крену зводить до мінімуму крен кузова при проходженні поворотів. Рульове керування задньою віссю системи інтегрального активного рульового керування забезпечує новому BMW ALPINA B7 найкращі у своєму класі динамічні характеристики та легку керованість. Незважаючи на те, що пневмопідвіска на двох осях з функцією автоматичного вирівнювання в першу чергу відповідає за винятковий рівень комфорту під час руху, вона також дозволяє регулювати висоту дорожнього просвіту у цілому на 35 мм. На швидкостях вище 230 км/год або при виборі режиму SPORT+ BMW ALPINA B7 автоматично зменшує свій дорожній просвіт на 15 мм для більш низького центру ваги, поліпшеної керованості у результаті більш негативного розвалу коліс і стійкості на високих швидкостях. У разі необхідності дорожній просвіт можна збільшити на 20 мм до швидкості 30 км/год, щоб збільшити відстань до дороги.

Інтегральне рульове керування

У поєднанні з високопродуктивною трансмісією та системою повного приводу активне інтегральне рульове керування забезпечує найвищу якість динамічного водіння. Воно поєднує в собі електричну систему рульового керування зі змінним передавальним числом на передній осі й активне рульове керування на задній осі, завдяки чому задні колеса можуть повертатися максимум на 3 градуси. Спеціально відкалібрована для підвіски ALPINA і шин MICHELIN®, задня вісь повертається у протилежну сторону відносно передньої осі на низьких швидкостях для підвищення маневреності та динамічною керованості. І навпаки, на більш високих швидкостях задня вісь повертається у бік коліс передньої осі для максимальної курсової стійкості.

Спортивні шини

BMW ALPINA B7 оснащений шинами MICHELIN® Pilot Super Sport розміром 255/40 ZR20 спереду та 295/35 ZR20 ззаду (маркування ЄС для шин: E/A/71 дБ спереду, C/A/73 дБ ззаду), встановлений на колеса ALPINA CLASSIC розміром 8,5 x 20" і 10 x 20".

Опціональні 21" колеса ALPINA CLASSIC відрізняються супермінімалістічним дизайном – високощільний і високоміцний алюміній, отриманий у результаті кування, дозволяє заощадити більше 20% непідресореної маси на колесо. Шини MICHELIN® Pilot Super Sport спеціально розроблені для задоволення вимог високопродуктивних спортивних автомобілів. Вони вносять безпосередній внесок у точне відчуття рульового керування BMW ALPINA B7, відмовляючись при цьому від технології Run Flat в інтересах підвищення комфорту їзди.

Високопродуктивні гальма

Оновлена ​​гальмівна система поєднує потужне гальмівне зусилля з постійним зворотним зв'язком з педаллю гальма. На передній осі фіксовані 4-поршневі супорти працюють у парі з дисками Ø 395 x 36 мм. На задній осі плаваючі супорти тепер працюють у парі з більшими дисками Ø 398 x 28 мм.

Безпека

BMW ALPINA пропонує високий рівень комфорту та спортивності, а також нейтральну керованість, що забезпечує стійкість і високу ступінь безпеки навіть під час руху на високих швидкостях.

Електронні системи курсової стійкості руху спеціально сконфігуровані для кожної конкретної моделі BMW ALPINA з урахуванням безлічі параметрів, щоб забезпечити безпечну й ефективну передачу високої потужності та крутного моменту на дорогу.

Вплив аеродинамічних властивостей транспортного засобу на стійкість під час руху має важливе значення, особливо на високих швидкостях. Ґрунтуючись на принципі «форма слідує за функцією», аеродинамічні компоненти, такі як передній і задній спойлери, спеціально розроблені для спільної роботи, щоб домогтися максимально можливого зниження підйомної сили і, таким чином, забезпечити дуже нейтральну керованість.

 

Інформація про витрату пального та викиди CO2 відповідно до чинної Директиви ЄС VO (EU) 715/2007.

 
BMW ALPINA B7 Подовжена колісна база
Витрата пального (змішаний цикл): 11,1 л/100км
Викиди CO2 (змішаний цикл): 253 г/км
Категорія ефективності CO2: F
 

Зазначені витрата пального та викиди CO2 вимірюються відповідно до випробувального циклу WLTP (Всесвітня уніфікована процедура випробувань легких транспортних засобів) і конвертуються у цикл NEDC (Новий європейський їздовий цикл) у порівняльних цілях. Залежно від вашої країни податки або інші збори, пов'язані з транспортними засобами, можуть базуватися на даних про витрату пального та викиди CO2, які відрізняються від наведених тут.

Додаткову інформацію про питому витрату пального та питомі викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти у довіднику «Leitfaden über den Kraftstoffverbrauch, die CO2-Emissionen und den Stromverbrauch neuer Personenkraftwagen», який можна безкоштовно отримати в усіх точках продажів, а також у Deutsche Automobil. Treuhand GmbH (DAT), Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Остфільдерн-Шарнхаузен.

 

Клас ефективності

Визначається на основі виміряних викидів CO2 з урахуванням маси транспортного засобу.