BMW ALPINA B7

Абсолютно новий BMW ALPINA B7

Потужність, динаміка і розкіш у новому сучасному дизайні

З 2016 року BMW ALPINA B7 очолює модельний ряд ALPINA, вражаючи шанувальників у всьому світі своєю винятковою продуктивністю та неперевершеними враженнями від водіння. Пройшовши всебічні оновлення, BMW ALPINA B7 у 2019 році вступає в нову еру – стильну, розкішну та продуктивну. Завдяки вдосконаленій трансмісії, ретельно переробленому дизайну, а також новітнім системам допомоги водієві та комунікаційним можливостям новий BMW ALPINA B7 готовий задовольнити найвимогливіших клієнтів.

... плавна ПРОДУКТІВНІСТЬ, вибухова подача ПОТУЖНОСТІ

4,4-літровий двигун V8 останнього покоління з системою турбонаддування Bi-Turbo забезпечує 447 кВт (608 к.с.) і 800 Нм крутного моменту. Завдяки значному збільшенню потужності та крутного моменту на низьких обертах та передовій технології коробки передач новий BMW ALPINA B7 розганяється від 0 до 100 км/год всього за 3,6 секунди (раніше 3,7 секунди) та може досягати максимальної швидкості 330 км/год.

Справжня Alpina

Приголомшливий дизайн нового BMW ALPINA B7 забезпечує баланс між розкішною елегантністю та динамічним зовнішнім виглядом. Як передня частина, визначена складною решіткою радіатора BMW та елегантним "ширяючим" написом ALPINA, так і задня частина з вихлопними трубами та дифузором з полірованої нержавіючої сталі підкреслюють захоплюючий динамічний потенціал цього розкішного супер-седана. Стильні та аеродинамічні елементи ALPINA, а також легендарні колеса гармонійно поєднуються один з одним, створюючи елегантний і ексклюзивний зовнішній вигляд.

Сучасний ДИЗАЙН поєднується з класичною МАЙСТЕРНІСТЮ

Інтер'єр BMW ALPINA B7 відрізняється розкішною атмосферою, вишуканими матеріалами та сучасною розбірливістю. Великий асортимент стандартного оснащення забезпечує найвищий рівень комфорту та благополуччя.

Ще одна родзинка – повнокольорова цифрова панель приладів з використанням світлодіодної технології й ексклюзивного дизайну ALPINA.

Практично безмежний творчий потенціал: поряд з великим вибором кольорів і матеріалів від BMW і BMW Individual мануфактура ALPINA пропонує широкий вибір варіантів індивідуальної кастомізації.

Ходова частина нового BMW ALPINA B7 поєднує у собі найсучасніші технології підвіски зі спеціальним апаратним та програмним калібруванням ALPINA, щоб забезпечити як видатний комфорт їзди, так і чудову динаміку руху. Амортизатори з електронним регулюванням, пневмопідвіска на двох осях з автоматичним самовирівнюванням, активна стабілізація крену та рульове керування задньою віссю забезпечують неперевершений рівень точності та маневреності у сегменті розкішних суперседанів.

 

Інформація про витрату пального та викиди CO2 відповідно до чинної Директиви ЄС VO (EU) 715/2007.

 
BMW ALPINA B7 Подовжена колісна база
Витрата пального (змішаний цикл): 11,1 л/100км
Викиди CO2 (змішаний цикл): 253 г/км
Категорія ефективності CO2: F
 

Зазначені витрата пального та викиди CO2 вимірюються відповідно до випробувального циклу WLTP (Всесвітня уніфікована процедура випробувань легких транспортних засобів) і конвертуються у цикл NEDC (Новий європейський їздовий цикл) у порівняльних цілях. Залежно від вашої країни податки або інші збори, пов'язані з транспортними засобами, можуть базуватися на даних про витрату пального та викиди CO2, які відрізняються від наведених тут.

Додаткову інформацію про питому витрату пального та питомі викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти у довіднику «Leitfaden über den Kraftstoffverbrauch, die CO2-Emissionen und den Stromverbrauch neuer Personenkraftwagen», який можна безкоштовно отримати в усіх точках продажів, а також у Deutsche Automobil. Treuhand GmbH (DAT), Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Остфільдерн-Шарнхаузен.

 

Клас ефективності

Визначається на основі виміряних викидів CO2 з урахуванням маси транспортного засобу.