BMW ALPINA B7

Силовий агрегат

Силовий агрегат

Новий BMW ALPINA B7 відрізняється не тільки видатною плавністю ходу, але й підвищеною чуйністю та більш динамічною передачею потужності у всьому діапазоні обертів. Постійні розробки та докладні поліпшення означають, що поєднання високого крутного моменту та коробки передач з великими динамічними характеристиками приводить до подальшого поліпшення ходових характеристик.

Усі компоненти високопродуктивної системи охолодження ALPINA призначені для усунення неекономічності та максимальної ефективності – спеціальні охолоджувачі великого об'єму з'єднані між собою шлангами великого діаметра для досягнення максимальної динаміки. Спеціальні проміжні охолоджувачі ALPINA включають непряму систему повітря/вода/повітря для полегшення коротких шляхів забору повітря. У поєднанні з додатковими зовнішніми водяними охолоджувачами й охолоджувачем мастила коробки передач система забезпечує термодинамічну стабільність двигуна V8 Bi-Turbo в будь-який час, навіть за найвищих навантажень і температур навколишнього повітря.

Повний привід

Система повного приводу заснована на технічному потенціалі системи BMW xDrive та її інтелектуальному та динамічному розподілі потужності приводу, який плавно та повністю регулює крутний момент між передньою та задньою віссю за мілісекунди для максимального зчеплення з дорогою та контролю. Програмування керування розподілом крутного моменту, яке взаємопов'язане з системою курсової стійкості та системою керування двигуном, орієнтоване на динаміку та значно збільшує маневреність і динамічні характеристики, особливо у бічному прискоренні, при збереженні збалансованої і нейтральної керованості.

Вихлопна система

Спортивна вихлопна система ALPINA з нержавіючої сталі з двома здвоєними патрубками забезпечує зниження протитиску та відмінний саундтрек V8. Активні випускні клапани дозволяють водієві впливати на якість звуку, перемикаючись між режимами COMFORT і SPORT. Типова особливість ALPINA: дві здвоєні вихлопні труби вихлопної системи елегантно й естетично інтегровані у задній бампер.

 

Інформація про витрату пального та викиди CO2 відповідно до чинної Директиви ЄС VO (EU) 715/2007.

 
BMW ALPINA B7 Подовжена колісна база
Витрата пального (змішаний цикл): 11,1 л/100км
Викиди CO2 (змішаний цикл): 253 г/км
Категорія ефективності CO2: F
 

Зазначені витрата пального та викиди CO2 вимірюються відповідно до випробувального циклу WLTP (Всесвітня уніфікована процедура випробувань легких транспортних засобів) і конвертуються у цикл NEDC (Новий європейський їздовий цикл) у порівняльних цілях. Залежно від вашої країни податки або інші збори, пов'язані з транспортними засобами, можуть базуватися на даних про витрату пального та викиди CO2, які відрізняються від наведених тут.

Додаткову інформацію про питому витрату пального та питомі викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти у довіднику «Leitfaden über den Kraftstoffverbrauch, die CO2-Emissionen und den Stromverbrauch neuer Personenkraftwagen», який можна безкоштовно отримати в усіх точках продажів, а також у Deutsche Automobil. Treuhand GmbH (DAT), Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Остфільдерн-Шарнхаузен.

 

Клас ефективності

Визначається на основі виміряних викидів CO2 з урахуванням маси транспортного засобу.