BMW ALPINA B7

Коробка передач

8-ступінчаста спортивна автоматична коробка передач

8-ступінчаста спортивна автоматична трансмісія 8HP76, розроблена спільно з експертами з коробок передач із ZF, вражає своїми гармонійними характеристиками перемикання передач і пропонує широкий вибір режимів перемикання, від комфортного до суперспортивного. Спеціальне програмне забезпечення для коробки передач ALPINA у взаємодії з оновленою мехатронікою коробки передач забезпечує більш швидкий відгук і менший час перемикання, що означає, що вражаюча потужність BMW ALPINA B7 передається легко й економічно у будь-який час.

ALPINA SWITCH-TRONIC

Для максимальної динаміки водій може перемикати передачі за допомогою кнопок перемикання SWITCH-TRONIC на задній стороні керма у режимі перемикання MANUAL. У поєднанні з налаштуванням SPORT+ у системі Driving Experience Control автоматичне перемикання на вищу передачу у червоній зоні обертів пригнічується для більшого контролю водія. Вперше опціонально доступні нові ергономічно оптимізовані підрульові перемикачі SWITCH-TRONIC, виготовлені на верстаті з ЧПК з цільного алюмінію та пофарбовані у чорний матовий колір.

 

Інформація про витрату пального та викиди CO2 відповідно до чинної Директиви ЄС VO (EU) 715/2007.

 
BMW ALPINA B7 Подовжена колісна база
Витрата пального (змішаний цикл): 11,1 л/100км
Викиди CO2 (змішаний цикл): 253 г/км
Категорія ефективності CO2: F
 

Зазначені витрата пального та викиди CO2 вимірюються відповідно до випробувального циклу WLTP (Всесвітня уніфікована процедура випробувань легких транспортних засобів) і конвертуються у цикл NEDC (Новий європейський їздовий цикл) у порівняльних цілях. Залежно від вашої країни податки або інші збори, пов'язані з транспортними засобами, можуть базуватися на даних про витрату пального та викиди CO2, які відрізняються від наведених тут.

Додаткову інформацію про питому витрату пального та питомі викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти у довіднику «Leitfaden über den Kraftstoffverbrauch, die CO2-Emissionen und den Stromverbrauch neuer Personenkraftwagen», який можна безкоштовно отримати в усіх точках продажів, а також у Deutsche Automobil. Treuhand GmbH (DAT), Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Остфільдерн-Шарнхаузен.

 

Клас ефективності

Визначається на основі виміряних викидів CO2 з урахуванням маси транспортного засобу.