BMW ALPINA B7

Зовнішній дизайн

Зовнішній дизайн

Дизайн 7-ї серії, найвищого флагманського седану BMW, поколіннями характеризується прогресивною, спортивною елегантністю. Знаковиа решітка радіатора BMW суттєво збільшена і домінує разом з новими фарами на потужній передній частині. Новий сучасний та динамічний зовнішній вигляд конструкції та аеродинамічних елементів ALPINA підкреслює динамічну та візуальну присутність нового BMW ALPINA B7 та його характеристики.

Новий передній фартух з функціональними повітрозабірниками, вільно плаваючими літерами ALPINA та горизонтальними лініями символів гармонує разом із заднім спойлером, щоб ефективно зменшити підйом до майже нуля на передній та задній осі для чудової стабільності на високій швидкості.

Спортивна вихлопна система ALPINA з нержавіючої сталі оснащена двома еліптичними здвоєними вихлопними трубами, які акуратно інтегровані в задній фартух і надають задній частині гладкий, елегантний вигляд.

Справжня ALPINA

Приголомшливий дизайн нового BMW ALPINA B7 забезпечує баланс між розкішною елегантністю та динамічним зовнішнім виглядом. Як передня частина, визначена складною решіткою радіатора BMW та елегантним "ширяючим" написом ALPINA, так і задня частина з вихлопними трубами та дифузором з полірованої нержавіючої сталі підкреслюють захоплюючий динамічний потенціал цього розкішного супер-седана. Стильні та аеродинамічні елементи ALPINA, а також легендарні колеса гармонійно поєднуються один з одним, створюючи елегантний і ексклюзивний зовнішній вигляд.

 

Інформація про витрату пального та викиди CO2 відповідно до чинної Директиви ЄС VO (EU) 715/2007.

 
BMW ALPINA B7 Подовжена колісна база
Витрата пального (змішаний цикл): 11,1 л/100км
Викиди CO2 (змішаний цикл): 253 г/км
Категорія ефективності CO2: F
 

Зазначені витрата пального та викиди CO2 вимірюються відповідно до випробувального циклу WLTP (Всесвітня уніфікована процедура випробувань легких транспортних засобів) і конвертуються у цикл NEDC (Новий європейський їздовий цикл) у порівняльних цілях. Залежно від вашої країни податки або інші збори, пов'язані з транспортними засобами, можуть базуватися на даних про витрату пального та викиди CO2, які відрізняються від наведених тут.

Додаткову інформацію про питому витрату пального та питомі викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти у довіднику «Leitfaden über den Kraftstoffverbrauch, die CO2-Emissionen und den Stromverbrauch neuer Personenkraftwagen», який можна безкоштовно отримати в усіх точках продажів, а також у Deutsche Automobil. Treuhand GmbH (DAT), Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Остфільдерн-Шарнхаузен.

 

Клас ефективності

Визначається на основі виміряних викидів CO2 з урахуванням маси транспортного засобу.