BMW ALPINA B8 GRAN COUPÉ

Дизайн інтер'єру

Винятковий внутрішній комфорт

Інтер’єр втілює престижний стандарт розкоші поточного покоління моделей 8 серії: Gran Coupé пропонує винятковий комфорт у салоні та вражає поєднанням найкращої майстерності та матеріалів преміум-класу. Елегантні деталі ALPINA, такі як освітлені пороги ALPINA або контролер iDrive з кришталевого скла з лазерним логотипом ALPINA, розставляють ексклюзивні акценти.

Сидіння ALPINA

Будь-хто, хто бажає здійснити свою мрію щодо створення інтер’єру автомобіля для себе, може персоналізувати свій BMW ALPINA B8, використовуючи широкий спектр можливостей персоналізації, які пропонує власна шкіряна майстерня ALPINA. Тут майстри створюють інтер’єрні композиції, продумані до дрібниць з урахуванням побажань замовника.

Витвір мистецтва

Широке стандартне обладнання BMW ALPINA B8 відображає високі стандарти комфорту ALPINA. Він включає пакет Heat Comfort Package, а також BMW Driving Assistant Professional і Parking Assistant. Комбінація великого дисплея включає повнокольоровий цифровий приладовий дисплей із дизайном ALPINA та центральний сенсорний дисплей, обидва розміром 12,3 дюйма.

 

Інформація про витрату пального та викиди CO2 відповідно до чинної Директиви ЄС VO (EU) 715/2007.

 
BMW ALPINA B8 Gran Coupé
Витрата пального (змішаний цикл): 11,1 л/100км
Викиди CO2 (змішаний цикл): 254 г/км
Категорія ефективності CO2: F
 

Зазначені витрата пального та викиди CO2 вимірюються відповідно до випробувального циклу WLTP (Всесвітня уніфікована процедура випробувань легких транспортних засобів) і конвертуються у цикл NEDC (Новий європейський їздовий цикл) у порівняльних цілях. Залежно від вашої країни податки або інші збори, пов'язані з транспортними засобами, можуть базуватися на даних про витрату пального та викиди CO2, які відрізняються від наведених тут.

Додаткову інформацію про питому витрату пального та питомі викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти у довіднику «Leitfaden über den Kraftstoffverbrauch, die CO2-Emissionen und den Stromverbrauch neuer Personenkraftwagen», який можна безкоштовно отримати в усіх точках продажів, а також у Deutsche Automobil. Treuhand GmbH (DAT), Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Остфільдерн-Шарнхаузен.

 

Клас ефективності

Визначається на основі виміряних викидів CO2 з урахуванням маси транспортного засобу.