BMW ALPINA B8 GRAN COUPÉ

Коробка передач

Точна динаміка і комфорт

BMW ALPINA B8 пропонує дуже вишукану підвіску та шасі, які поєднують першокласний комфорт їзди на великі відстані з точними характеристиками керованості. BMW ALPINA B8 вражає в безлічі дорожніх ситуацій своїм гармонійним, збалансованим шасі та високим відчуттям безпеки.

Вбудоване активне рульове управління

Вбудоване активне рульове управління забезпечує пряме реагування на кермо з винятковим зворотним зв'язком і покращує загальну маневреність. Система Active Kinematics Control від ZF дозволяє колесам задньої осі повертатися максимум на 2,3° вліво або вправо. На низьких швидкостях задня вісь керується проти передньої осі для підвищення маневреності та динамічної керованості. І навпаки, на вищих швидкостях задня вісь керується в одному напрямку з передньою віссю для максимальної курсової стабільності.

Високі запаси безпеки

Чотирипоршневі фіксовані гальмівні супорти від Brembo з гальмівними дисками діаметром 395 мм (15,6 дюйма) на передній осі та плаваючі гальмівні супорти з гальмівними дисками діаметром 398 мм (15,7 дюйма) на задній осі забезпечують високі запаси безпеки та термодинамічну стабільність навіть під час високих навантаження. Високоефективна гальмівна система ALPINA з просвердленими гальмівними дисками та стійкими до високих температур гальмівними колодками забезпечує ще більш прямий зворотний зв’язок педалі та чудову стабільність при сповільнені*.

* Зверніть увагу, що просвердлені гальмівні диски можуть призвести до втрати акустичного комфорту.

Самоблокуємий диференціал

Диференціал обмеженого тертя заднього моста дозволяє BMW ALPINA B8 повністю розкрити динамічні можливості, особливо під час проходження поворотів: розподіл крутного моменту, що залежить від тяги, підвищує стійкість автомобіля під час входу в поворот і забезпечує більш маневрену поведінку автомобіля під час виходу з повороту.

 

Інформація про витрату пального та викиди CO2 відповідно до чинної Директиви ЄС VO (EU) 715/2007.

 
BMW ALPINA B8 Gran Coupé
Витрата пального (змішаний цикл): 11,1 л/100км
Викиди CO2 (змішаний цикл): 254 г/км
Категорія ефективності CO2: F
 

Зазначені витрата пального та викиди CO2 вимірюються відповідно до випробувального циклу WLTP (Всесвітня уніфікована процедура випробувань легких транспортних засобів) і конвертуються у цикл NEDC (Новий європейський їздовий цикл) у порівняльних цілях. Залежно від вашої країни податки або інші збори, пов'язані з транспортними засобами, можуть базуватися на даних про витрату пального та викиди CO2, які відрізняються від наведених тут.

Додаткову інформацію про питому витрату пального та питомі викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти у довіднику «Leitfaden über den Kraftstoffverbrauch, die CO2-Emissionen und den Stromverbrauch neuer Personenkraftwagen», який можна безкоштовно отримати в усіх точках продажів, а також у Deutsche Automobil. Treuhand GmbH (DAT), Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Остфільдерн-Шарнхаузен.

 

Клас ефективності

Визначається на основі виміряних викидів CO2 з урахуванням маси транспортного засобу.