BMW ALPINA B8 GRAN COUPÉ

Силовий агрегат

Відчуйте чудову продуктивність

Восьмициліндровий двигун BMW ALPINA B8 характеризується динамічною та плавною подачею потужності та забезпечує чудову чутливість у всьому діапазоні обертів.

Двигун V8 об’ємом 4,4 л з наддувом Bi-Turbo досягає максимальної вихідної потужності 457 кВт (621 к.с.). Максимальний крутний момент 800 Нм (590 фунт-фут) доступний лише з 2000 об/хв і підтримується до 5000 об/хв. Висока потужність двигуна безпосередньо перетворюється на приголомшливу продуктивність: з місця BMW ALPINA B8 розганяється до 100 км/год за 3,4 секунди. Максимальна швидкість становить 324 км/год (201 миль/год).

Характеристики потужності двигуна та чудова реакція на газ є результатом оптимізованих систем турбонаддуву та охолодження. Два подвійних турбокомпресора сприяють майже миттєвому перетворенню енергії вихлопних газів у тиск наддуву навіть на низьких обертах двигуна для раннього максимального крутного моменту. Система охолодження ALPINA забезпечує термічну стабільність і оптимальну ефективність високопродуктивного двигуна навіть при постійних високих навантаженнях.

Особливий звук V8

Спортивна вихлопна система ALPINA відрізняється тонким, гармонійним звуковим супроводом V8: витонченим і стриманим у режимі COMFORT або емоційним і звучним у режимі SPORT. Дві подвійні вихлопні труби, оздоблені нержавіючої сталлю, елегантно вбудовані в задній фартух у типовому стилі ALPINA.

 

Інформація про витрату пального та викиди CO2 відповідно до чинної Директиви ЄС VO (EU) 715/2007.

 
BMW ALPINA B8 Gran Coupé
Витрата пального (змішаний цикл): 11,1 л/100км
Викиди CO2 (змішаний цикл): 254 г/км
Категорія ефективності CO2: F
 

Зазначені витрата пального та викиди CO2 вимірюються відповідно до випробувального циклу WLTP (Всесвітня уніфікована процедура випробувань легких транспортних засобів) і конвертуються у цикл NEDC (Новий європейський їздовий цикл) у порівняльних цілях. Залежно від вашої країни податки або інші збори, пов'язані з транспортними засобами, можуть базуватися на даних про витрату пального та викиди CO2, які відрізняються від наведених тут.

Додаткову інформацію про питому витрату пального та питомі викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти у довіднику «Leitfaden über den Kraftstoffverbrauch, die CO2-Emissionen und den Stromverbrauch neuer Personenkraftwagen», який можна безкоштовно отримати в усіх точках продажів, а також у Deutsche Automobil. Treuhand GmbH (DAT), Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Остфільдерн-Шарнхаузен.

 

Клас ефективності

Визначається на основі виміряних викидів CO2 з урахуванням маси транспортного засобу.