BMW ALPINA B8 GRAN COUPÉ

Коробка передач

Динаміка перемикання передач і комфорт

8-ступінчаста спортивна автоматична трансмісія ZF 8HP76 пропонує спеціальні стратегії перемикання передач для різних ситуацій водіння. Залежно від обраного режиму руху, динаміка перемикання передач була піднята на абсолютно новий рівень без шкоди для комфорту плавного перемикання передач, яким відома ALPINA.

У режимі SPORT моменти перемикання передач оптимізовані для водіння, а перемикання передач відбувається помітно динамічно. Режим COMFORT дозволяє спокійно їздити на низьких обертах двигуна навіть під час руху на швидкості по шосе, але залишається чуйним завдяки миттєвій доступності крутного моменту 800 Нм (590 фунт-фут).

ALPINA SWITCH-TRONIC

Для максимальної динаміки водій може перемикати передачі за допомогою кнопок перемикання SWITCH-TRONIC на задній стороні керма у режимі перемикання MANUAL. У поєднанні з налаштуванням SPORT+ у системі Driving Experience Control автоматичне перемикання на вищу передачу у червоній зоні обертів пригнічується для більшого контролю водія. Вперше опціонально доступні нові ергономічно оптимізовані підрульові перемикачі SWITCH-TRONIC, виготовлені на верстаті з ЧПК з цільного алюмінію та пофарбовані у чорний матовий колір.

 

Інформація про витрату пального та викиди CO2 відповідно до чинної Директиви ЄС VO (EU) 715/2007.

 
BMW ALPINA B8 Gran Coupé
Витрата пального (змішаний цикл): 11,1 л/100км
Викиди CO2 (змішаний цикл): 254 г/км
Категорія ефективності CO2: F
 

Зазначені витрата пального та викиди CO2 вимірюються відповідно до випробувального циклу WLTP (Всесвітня уніфікована процедура випробувань легких транспортних засобів) і конвертуються у цикл NEDC (Новий європейський їздовий цикл) у порівняльних цілях. Залежно від вашої країни податки або інші збори, пов'язані з транспортними засобами, можуть базуватися на даних про витрату пального та викиди CO2, які відрізняються від наведених тут.

Додаткову інформацію про питому витрату пального та питомі викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти у довіднику «Leitfaden über den Kraftstoffverbrauch, die CO2-Emissionen und den Stromverbrauch neuer Personenkraftwagen», який можна безкоштовно отримати в усіх точках продажів, а також у Deutsche Automobil. Treuhand GmbH (DAT), Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Остфільдерн-Шарнхаузен.

 

Клас ефективності

Визначається на основі виміряних викидів CO2 з урахуванням маси транспортного засобу.