BMW ALPINA B8 GRAN COUPÉ

Зовнішній дизайн

Плавні лінії, сучасний дизайн

Gran Coupé вражає зовнішнім виглядом із елегантним плавним силуетом. Аеродинамічно оптимізовані зовнішні компоненти ALPINA надають BMW ALPINA B8 ексклюзивної естетики. Великі повітрозабірники на передньому бампері ALPINA забезпечують достатній потік повітря для охолодження високопродуктивного двигуна. Решітка радіатору BMW Iconic Glow  з підсвічуванням підкреслює потужну передню частину. Задній фартух ALPINA з чорним дифузором чітко повторює контури кузова. Стрімкий силует купе розширено тонким заднім спойлером ALPINA.

Ексклюзивно виготовленні колеса та шини

Колеса ALPINA CLASSIC 21" мають класичний дизайн бренду з 20 мінімалістичних спиць. Кришка втулки колеса що замикається з емблемою ALPINA підкреслює бездоганний зовнішній вигляд цих кованих коліс з чудовим дизайном та оптимізованою за вагою. У співпраці з експертами з шин Pirelli, шини Ultra-High Performance спеціально адаптовані до концепції автомобіля BMW ALPINA B8.

 

Інформація про витрату пального та викиди CO2 відповідно до чинної Директиви ЄС VO (EU) 715/2007.

 
BMW ALPINA B8 Gran Coupé
Витрата пального (змішаний цикл): 11,1 л/100км
Викиди CO2 (змішаний цикл): 254 г/км
Категорія ефективності CO2: F
 

Зазначені витрата пального та викиди CO2 вимірюються відповідно до випробувального циклу WLTP (Всесвітня уніфікована процедура випробувань легких транспортних засобів) і конвертуються у цикл NEDC (Новий європейський їздовий цикл) у порівняльних цілях. Залежно від вашої країни податки або інші збори, пов'язані з транспортними засобами, можуть базуватися на даних про витрату пального та викиди CO2, які відрізняються від наведених тут.

Додаткову інформацію про питому витрату пального та питомі викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти у довіднику «Leitfaden über den Kraftstoffverbrauch, die CO2-Emissionen und den Stromverbrauch neuer Personenkraftwagen», який можна безкоштовно отримати в усіх точках продажів, а також у Deutsche Automobil. Treuhand GmbH (DAT), Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Остфільдерн-Шарнхаузен.

 

Клас ефективності

Визначається на основі виміряних викидів CO2 з урахуванням маси транспортного засобу.