BMW ALPINA D4 S

Новий BMW ALPINA D4 S

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ МАНДРІВНИК.

BMW ALPINA D4 S – це найновіша пропозиція ALPINA, що створена для повсякденних спортивних водіїв, яким потрібні особливі враження від водіння класу Gran Turismo. У цьому високопродуктивному дизельному варіанті з 3,0-літровим шестициліндровим рядним двигуном і технологією м'якого гібрида BMW Gran Coupé пропонує потужні характеристики і крутний момент, елегантний зовнішній вигляд і ексклюзивний комфорт кермування ALPINA.

Спортивна елегантність

Gran Coupé

BMW ALPINA D4 S відрізняється виразним елегантним дизайном з подовженим силуетом та плавною лінією даху.

Сутність ALPINA

Передній спойлер ALPINA підкреслює спортивну передню частину, а ненав'язливий задній спойлер доповнює елегантні лінії купе.

Прогресивний

Прогресивний дизайн коліс підкреслює характерну форму кузова. Двадцять витончених спиць проходять від центру колеса до зовнішнього обода.

Унікальні деталі

Елегантні деталі, як-от виробнича табличка ALPINA з індивідуальним номером збірки, додають інтер’єру нотку ексклюзивності.

Оснащення

Стандартне оснащення є найкращим у своєму класі і містить в собі функції забезпечення комфорту, як-от підігрів сидінь і керма, а також новітні системи допомоги BMW, як наприклад асистент паркування і водіння.

Знакові кольори

Доступний широкий вибір лакофарбових покриттів BMW та BMW Individual. Металеві кольори ALPINA Blue та ALPINA Green, що є синонімами бренду, призначені виключно для автомобілів BMW ALPINA.

Чудова подача потужності – зразкова ефективність

BMW ALPINA D4 S поєднує в собі найкраще з двох світів: трансмісія, яка забезпечує відмінну прийомистість на низьких оборотах, але водночас спортивна та високообертова, на відміну від більшості типових сучасних дизельних варіантів. М'яка гібридна технологія BMW з 48-вольтовим стартер-генератором покращує реакцію дросельної заслінки та ефективність, легко пропонуючи великий запас ходу у поєднанні з високою продуктивністю.

Рядний шестициліндровий 3,0-літровий двигун із подвійним наддувом Bi-Turbo розвиває максимальну потужність в 261 кВт (355 к.с.). Максимальний крутний момент в 730 Нм (538 фунт-футів) доступний в діапазоні від 1750 до 2750 об/хв для миттєвої подачі потужності в будь-якій дорожній ситуації. Високий запас потужності у поєднанні з 8-ступінчастою спортивною автоматичною коробкою ZF 8HP76 забезпечує розгін від 0 до 100 км/год всього лише за 4,8 секунди. Максимальна швидкість становить 270 км/год (168 миль/год).

Комфорт та динаміка водіння

Як справжній Gran Turismo, BMW ALPINA D4 S Gran Coupé поєднує в собі емоційну динаміку водіння та комфорт у поїздках. Підвіска ALPINA Sport справляється легко зі складними дорожніми умовами і відмінно з динамічними маневрами, забезпечуючи спокійне кермування і відчуття безпеки на високих швидкостях.

Ваш BMW ALPINA D4 S Gran Coupé

Отримайте персональну консультацію.

 

*Інформація про витрату пального та викиди CO2 відповідно до чинної Директиви ЄС VO (EU) 715/2007.

 
BMW ALPINA D4 S* Gran Coupe
Витрата пального (змішаний цикл): 6.9 л/100 км
Викиди CO2 (змішаний цикл): 182 г/км
 

Зазначені витрата пального та викиди CO2 вимірюються відповідно до випробувального циклу WLTP (Всесвітня уніфікована процедура випробувань легких транспортних засобів) і конвертуються у цикл NEDC (Новий європейський їздовий цикл) у порівняльних цілях. Залежно від вашої країни податки або інші збори, пов'язані з транспортними засобами, можуть базуватися на даних про витрату пального та викиди CO2, які відрізняються від наведених тут.

Додаткову інформацію про питому витрату пального та питомі викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти у довіднику «Leitfaden über den Kraftstoffverbrauch, die CO2-Emissionen und den Stromverbrauch neuer Personenkraftwagen», який можна отримати у Deutsche Automobil. Treuhand GmbH (DAT), Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Остфільдерн-Шарнхаузен.