BMW ALPINA D5 S

Дизайн інтер'єру

Ультрасучасний

Широкий спектр стандартного оснащення, включно з комфортними сидіннями, акустичною системою Hi-Fi, а також тюнером DAB, забезпечує максимальний комфорт для водія та пасажирів. Провідні системи навігації, зв'язку та інформаційно-розважальної системи BMW, а також Асистент парковки вже входять до стандартної комплектації.

Високотехнологічний кокпіт

Нещодавно розроблений інтерактивний дисплей, який поєднує в собі центральний дисплей керування і повнокольорову цифрову панель приладів ALPINA, високо цінується завдяки зрозумілій мові дизайну та типовій орієнтації на водія BMW.

Мануфактура

Висококваліфіковані працівники шорної майстерні ALPINA можуть створити індивідуальний дизайн салону до найдрібніших деталей відповідно до побажань замовника. Нескінченні варіанти шкіряної оббивки LAVALINA з натуральних матеріалів найвищої якості, які використовуються в автомобільній промисловості. Знавці особливо цінують комфорт і кліматичні характеристики цієї особливої ​​шкіри.

 

Інформація про витрату пального та викиди CO2 відповідно до чинної Директиви ЄС VO (EU) 715/2007.

 
BMW ALPINA D5 S Седан Турінг
Витрата пального (змішаний цикл): 7,0 л/100км 7,1 л/100км
Викиди CO2 (змішаний цикл): 185 г/км 187 г/км
Категорія ефективності CO2: C C
 

Зазначені витрата пального та викиди CO2 вимірюються відповідно до випробувального циклу WLTP (Всесвітня уніфікована процедура випробувань легких транспортних засобів) і конвертуються у цикл NEDC (Новий європейський їздовий цикл) у порівняльних цілях. Залежно від вашої країни податки або інші збори, пов'язані з транспортними засобами, можуть базуватися на даних про витрату пального та викиди CO2, які відрізняються від наведених тут.

Додаткову інформацію про питому витрату пального та питомі викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти у довіднику «Leitfaden über den Kraftstoffverbrauch, die CO2-Emissionen und den Stromverbrauch neuer Personenkraftwagen», який можна безкоштовно отримати в усіх точках продажів, а також у Deutsche Automobil. Treuhand GmbH (DAT), Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Остфільдерн-Шарнхаузен.

 

Клас ефективності

Визначається на основі виміряних викидів CO2 з урахуванням маси транспортного засобу.