BMW ALPINA D5 S

BMW ALPINA D5 S

ЕТАЛОННИЙ ДИЗЕЛЬ

Подача потужності на вимогу та невідкладність: BMW ALPINA D5 S пропонує найкращі у своєму класі характеристики та динаміку. Рядний шестициліндровий двигун об'ємом 3,0 літра з трьома турбокомпресорами забезпечує вражаючу потужність у 300 кВт (408 к.с.). Максимальний крутний момент 800 Нм доступний у діапазоні від 1750 до 2750 об/хв, що робить цю останню версію найкращою у своєму сегменті.

Спортивний і комфортний, без компромісів

Максимальний комфорт їзди, виражена маневреність і поперечна динаміка: спортивна підвіска ALPINA ідеально відповідає характеристикам BMW ALPINA D5 S і пропонує широкий спектр вражень від водіння. Використовуючи систему Driving Experience Control, водій може вибрати кілька режимів, включаючи режим SPORT + для максимальної динаміки або режим COMFORT + для максимального комфорту їзди.

Атлетичний та ексклюзивний

Новий дизайн і аеродинамічні елементи ALPINA, а також елегантні 20-дюймові колеса ALPINA CLASSIC підкреслюють динамічний характер BMW ALPINA B5. Широкий асортимент стандартного устаткування забезпечує максимальний комфорт для водія та пасажирів.

 

Інформація про витрату пального та викиди CO2 відповідно до чинної Директиви ЄС VO (EU) 715/2007.

 
BMW ALPINA D5 S Седан Турінг
Витрата пального (змішаний цикл): 7,0 л/100км 7,1 л/100км
Викиди CO2 (змішаний цикл): 185 г/км 187 г/км
Категорія ефективності CO2: C C
 

Зазначені витрата пального та викиди CO2 вимірюються відповідно до випробувального циклу WLTP (Всесвітня уніфікована процедура випробувань легких транспортних засобів) і конвертуються у цикл NEDC (Новий європейський їздовий цикл) у порівняльних цілях. Залежно від вашої країни податки або інші збори, пов'язані з транспортними засобами, можуть базуватися на даних про витрату пального та викиди CO2, які відрізняються від наведених тут.

Додаткову інформацію про питому витрату пального та питомі викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти у довіднику «Leitfaden über den Kraftstoffverbrauch, die CO2-Emissionen und den Stromverbrauch neuer Personenkraftwagen», який можна безкоштовно отримати в усіх точках продажів, а також у Deutsche Automobil. Treuhand GmbH (DAT), Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Остфільдерн-Шарнхаузен.

 

Клас ефективності

Визначається на основі виміряних викидів CO2 з урахуванням маси транспортного засобу.