BMW ALPINA D5 S

Силовий агрегат

Максимальна продуктивність

Подача потужності на вимогу та невідкладність: BMW ALPINA D5 S пропонує найкращі у своєму класі характеристики та динаміку. Рядний шестициліндровий двигун об'ємом 3,0 літра з трьома турбокомпресорами забезпечує вражаючу потужність у 300 кВт (408 к.с.). Максимальний крутний момент 800 Нм доступний у діапазоні від 1750 до 2750 об/хв, що робить цю останню версію найкращою у своєму сегменті.

Повний привід, що підвищує продуктивність (xDrive)

Система повного приводу заснована на інтелектуальній системі BMW xDrive, яка повністю розподіляє крутний момент між передньою та задньою віссю у міру необхідності. Спеціальне для ALPINA, ситуативне регулювання розподілу крутного моменту в основному відбувається зі зміщенням на задні колеса, щоб відповідати спортивному характеру BMW ALPINA D5 S.

 

Інформація про витрату пального та викиди CO2 відповідно до чинної Директиви ЄС VO (EU) 715/2007.

 
BMW ALPINA D5 S Седан Турінг
Витрата пального (змішаний цикл): 7,0 л/100км 7,1 л/100км
Викиди CO2 (змішаний цикл): 185 г/км 187 г/км
Категорія ефективності CO2: C C
 

Зазначені витрата пального та викиди CO2 вимірюються відповідно до випробувального циклу WLTP (Всесвітня уніфікована процедура випробувань легких транспортних засобів) і конвертуються у цикл NEDC (Новий європейський їздовий цикл) у порівняльних цілях. Залежно від вашої країни податки або інші збори, пов'язані з транспортними засобами, можуть базуватися на даних про витрату пального та викиди CO2, які відрізняються від наведених тут.

Додаткову інформацію про питому витрату пального та питомі викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти у довіднику «Leitfaden über den Kraftstoffverbrauch, die CO2-Emissionen und den Stromverbrauch neuer Personenkraftwagen», який можна безкоштовно отримати в усіх точках продажів, а також у Deutsche Automobil. Treuhand GmbH (DAT), Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Остфільдерн-Шарнхаузен.

 

Клас ефективності

Визначається на основі виміряних викидів CO2 з урахуванням маси транспортного засобу.