BMW ALPINA D5 S

Коробка передач

Комфортна та динамічна подача потужності

8-ступінчаста спортивна автоматична трансмісія 8HP75, розроблена у співпраці з експертами з коробок передач із ZF, спеціально адаптована до робочих характеристик рядного шестициліндрового дизельного двигуна з високим обертовим моментом. Оновлене програмне забезпечення коробки передач у поєднанні з новою мехатронікою коробки передач забезпечує швидку реакцію та швидке перемикання передач.

У спеціальному для ALPINA режимі перемикання COMFORT+ коробка передач працює плавно, перемикання передач практично непомітне. Точки перемикання передач у режимі перемикання SPORT налаштовані на максимальні ходові якості, а перемикання передач відбуваються значно швидше та чітко помітні.

ALPINA SWITCH-TRONIC

Водій також може перемикати передачі вручну, використовуючи кнопки перемикання ALPINA SWITCH-TRONIC на задній стороні керма. У режимі перемикання SPORT+ автоматичне перемикання на вищу передачу на обертах у червоній зоні пригнічується для повного контролю водія. Опціонально доступні нові оптимізовані з точки зору ергономіки підрульові перемикачі ALPINA SWITCH-TRONIC, виготовлені на верстаті з ЧПК з цільного алюмінію та пофарбовані в чорний матовий колір.

 

Інформація про витрату пального та викиди CO2 відповідно до чинної Директиви ЄС VO (EU) 715/2007.

 
BMW ALPINA D5 S Седан Турінг
Витрата пального (змішаний цикл): 7,0 л/100км 7,1 л/100км
Викиди CO2 (змішаний цикл): 185 г/км 187 г/км
Категорія ефективності CO2: C C
 

Зазначені витрата пального та викиди CO2 вимірюються відповідно до випробувального циклу WLTP (Всесвітня уніфікована процедура випробувань легких транспортних засобів) і конвертуються у цикл NEDC (Новий європейський їздовий цикл) у порівняльних цілях. Залежно від вашої країни податки або інші збори, пов'язані з транспортними засобами, можуть базуватися на даних про витрату пального та викиди CO2, які відрізняються від наведених тут.

Додаткову інформацію про питому витрату пального та питомі викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти у довіднику «Leitfaden über den Kraftstoffverbrauch, die CO2-Emissionen und den Stromverbrauch neuer Personenkraftwagen», який можна безкоштовно отримати в усіх точках продажів, а також у Deutsche Automobil. Treuhand GmbH (DAT), Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Остфільдерн-Шарнхаузен.

 

Клас ефективності

Визначається на основі виміряних викидів CO2 з урахуванням маси транспортного засобу.