BMW ALPINA XD3 та XD4

Дизайн інтер'єру

Вишуканий інтер'єр

Інтер’єр нових BMW ALPINA XD3 і XD4 пропонує простору атмосферу, яка характеризується вишуканими матеріалами та сучасною прозорістю. Стримані деталі ALPINA додають нотки ексклюзивності та індивідуальності. Наприклад, спортивне кермо ручної роботи ALPINA, оздоблене розкішною шкірою LAVALINA з синьою/зеленою строчкою, дверні пороги ALPINA та табличка з торговою маркою.

Оздоблення інтер'єру ALPINA

Власне шорно-сідельне виробництво ALPINA надає майже необмежений набір елементів інтер’єру для BMW ALPINA XD3 та XD4: окантовка, шви, вишивка, перфорація та тиснення додають індивідуального штриху кожному автомобілі BMW ALPINA. Необроблена шкіряна оббивка LAVALINA, ретельно виготовлена в шорно-сідельній майстерні ALPINA, додає до списку опцій найвишуканіший натуральний матеріал, який використовується в автомобільній промисловості.

Витвір мистецтва

Широкий асортимент стандартного обладнання забезпечує найвищий рівень добробуту та комфорту. Провідні навігаційні, комунікаційні та інформаційно-розважальні системи BMW пакету BMW Live Cockpit, а також BMW Parking Assistant вже є стандартними.

 

Інформація про витрату пального та викиди CO2 відповідно до чинної Директиви ЄС VO (EU) 715/2007.

 
BMW ALPINA XD3  
Витрата пального (змішаний цикл): 7,1 л/100км
Викиди CO2 (змішаний цикл): 187 г/км
Категорія ефективності CO2: C
 
BMW ALPINA XD4  
Витрата пального (змішаний цикл): 7,1 л/100км
Викиди CO2 (змішаний цикл): 187 г/км
Категорія ефективності CO2: C

Зазначені витрата пального та викиди CO2 вимірюються відповідно до випробувального циклу WLTP (Всесвітня уніфікована процедура випробувань легких транспортних засобів) і конвертуються у цикл NEDC (Новий європейський їздовий цикл) у порівняльних цілях. Залежно від вашої країни податки або інші збори, пов'язані з транспортними засобами, можуть базуватися на даних про витрату пального та викиди CO2, які відрізняються від наведених тут.

Додаткову інформацію про питому витрату пального та питомі викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти у довіднику «Leitfaden über den Kraftstoffverbrauch, die CO2-Emissionen und den Stromverbrauch neuer Personenkraftwagen», який можна безкоштовно отримати в усіх точках продажів, а також у Deutsche Automobil. Treuhand GmbH (DAT), Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Остфільдерн-Шарнхаузен.

 

Клас ефективності

Визначається на основі виміряних викидів CO2 з урахуванням маси транспортного засобу.