BMW ALPINA XD3 та XD4

Дизайн інтер'єру

Інтер'єр нових BMW ALPINA XD3 та XD4 пропонує простору атмосферу, що характеризується якісними матеріалами та сучасною простотою. Широкий асортимент стандартного оснащення забезпечує найвищий рівень комфорту та достатку. Сюди входять найкращі у своєму класі системи навігації, зв'язку та розваг BMW, спортивні сидіння з електричним регулюванням, шкіряна оббивка преміум-класу та світлодіодні фари.

Деталі

Стримані деталі додають нотку ексклюзивності та індивідуальності. Наприклад, спортивне кермо ALPINA ручної роботи, одоблене розкішною шкірою LAVALINA з синьо-зеленою прострочкою, дверні пороги ALPINA та табличка виробу з номером збірки. Як опція доступна непідвладне часу внутрішнє оздоблення ALPINA Piano Lacquer з тривимірним логотипом.

Панель приладів

Повнокольорова цифрова панель приладів, виконана за світлодіодною технологією, відрізняється автономним дизайном ALPINA. У режимі COMFORT відображаються класичні прилади з синім фоном, червоними стрілками та цифрами, які добре зчитуються у будь-якій ситуації. У режимі SPORT дисплей змінює стиль на динамічний із зеленими індикаторами.

Індивідуальні вироби ручної роботи

Коли справа стосується індивідуального оформлення автомобіля, бажанням наших клієнтів практично немає меж. Від лакофарбового покриття до внутрішнього оздоблення та кольору оббивки – можна вибрати все, що може запропонувати широка програма оснащення BMW і ALPINA. BMW ALPINA рідко залишає мануфактуру ALPINA у Бухлое, Баварія, не використовуючи наявний потенціал кастомізації. Філософія компанії дозволяє клієнтам створювати свій індивідуальний інтер'єр, який наші досвідчені драпірувальники створюють вручну завдяки неперевершеному досвіду.

 

Інформація про витрату пального та викиди CO2 відповідно до чинної Директиви ЄС VO (EU) 715/2007.

 
BMW ALPINA XD3  
Витрата пального (змішаний цикл): 6,9 л/100км
Викиди CO2 (змішаний цикл): 183 г/км
Категорія ефективності CO2: C
 
BMW ALPINA XD4  
Витрата пального (змішаний цикл): 6,9 л/100км
Викиди CO2 (змішаний цикл): 183 г/км
Категорія ефективності CO2: C

Зазначені витрата пального та викиди CO2 вимірюються відповідно до випробувального циклу WLTP (Всесвітня уніфікована процедура випробувань легких транспортних засобів) і конвертуються у цикл NEDC (Новий європейський їздовий цикл) у порівняльних цілях. Залежно від вашої країни податки або інші збори, пов'язані з транспортними засобами, можуть базуватися на даних про витрату пального та викиди CO2, які відрізняються від наведених тут.

Додаткову інформацію про питому витрату пального та питомі викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти у довіднику «Leitfaden über den Kraftstoffverbrauch, die CO2-Emissionen und den Stromverbrauch neuer Personenkraftwagen», який можна безкоштовно отримати в усіх точках продажів, а також у Deutsche Automobil. Treuhand GmbH (DAT), Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Остфільдерн-Шарнхаузен.

 

Клас ефективності

Визначається на основі виміряних викидів CO2 з урахуванням маси транспортного засобу.