BMW ALPINA XD3 та XD4

Ходова частина та підвіска

Спортивна підвіска ALPINA

Адаптивні амортизатори зі спеціальним калібруванням ALPINA пропонують широкий спектр вражень від водіння в різних режимах водіння від COMFORT+ до SPORT+. Більш жорсткі та короткі пружини забезпечують нижчий центр ваги та оптимізовану аеродинаміку. Рульове управління є чутливим і точним і пропонує інтуїтивно зрозумілу реакцію в будь-якій ситуації водіння.

Динамічне керування

Крім стандартного заднього диференціала підвищеного тертя, моделі BMW ALPINA XD3 і XD4 тепер оснащені системою Performance Control. Ця електронна система керування запобігає недостатній керованості шляхом вибіркового гальмування кожним окремим колесом. Завдяки цьому маневреність і бокове зчеплення збільшуються, а повні динамічні можливості BMW ALPINA XD3 і XD4 максимізуються під час поворотів.

Високі запаси безпеки

Гальмівна система ALPINA забезпечує чудову ефективність гальмування. Клієнти також можуть вибрати опціональну високоефективну гальмівну систему* з легкими просвердленими композитними дисками діаметром Ø 395 мм (15,6 дюйма) спереду та Ø 398 мм (15,7 дюйма) ззаду, що забезпечує більш прямий зворотний зв’язок педалі та виняткову стійкість до затухання. 

* Будь ласка, зверніть увагу, що просвердлені гальмівні диски можуть призвести до втрати акустичного комфорту.

 

Інформація про витрату пального та викиди CO2 відповідно до чинної Директиви ЄС VO (EU) 715/2007.

 
BMW ALPINA XD3  
Витрата пального (змішаний цикл): 7,1 л/100км
Викиди CO2 (змішаний цикл): 187 г/км
Категорія ефективності CO2: C
 
BMW ALPINA XD4  
Витрата пального (змішаний цикл): 7,1 л/100км
Викиди CO2 (змішаний цикл): 187 г/км
Категорія ефективності CO2: C

Зазначені витрата пального та викиди CO2 вимірюються відповідно до випробувального циклу WLTP (Всесвітня уніфікована процедура випробувань легких транспортних засобів) і конвертуються у цикл NEDC (Новий європейський їздовий цикл) у порівняльних цілях. Залежно від вашої країни податки або інші збори, пов'язані з транспортними засобами, можуть базуватися на даних про витрату пального та викиди CO2, які відрізняються від наведених тут.

Додаткову інформацію про питому витрату пального та питомі викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти у довіднику «Leitfaden über den Kraftstoffverbrauch, die CO2-Emissionen und den Stromverbrauch neuer Personenkraftwagen», який можна безкоштовно отримати в усіх точках продажів, а також у Deutsche Automobil. Treuhand GmbH (DAT), Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Остфільдерн-Шарнхаузен.

 

Клас ефективності

Визначається на основі виміряних викидів CO2 з урахуванням маси транспортного засобу.