BMW ALPINA XD3 та XD4

BMW ALPINA XD3 та XD4

BMW ALPINA XD3 та BMW ALPINA XD4 слідують шляхом свого популярного попередника. Жодна інша модель не пропонує такого унікального поєднання якостей, починаючи від повсякденної корисності та зручного сидячого положення до безпрецедентного комфорту водіння та вражаюче динамічною керованостю – все це упаковано в новий та сучасний дизайн. У поєднанні з ультрасучасною дизельною трансмісією, що забезпечує найкращі в своєму класі ходові характеристики та оснащеною новітніми технологіями очистки вихлопних газів, BMW ALPINA XD3 та BMW ALPINA XD4 стануть ідеальними супутниками на кожен день для будь-якого способу життя.

Побудована на основі рядного шестициліндрового двигуна BMW об'ємом 3,0 літра з чотирма турбінами та прямим впорскуванням високого тиску Common Rail, трансмісія забезпечує вихідну потужність 285 кВт (388 к.с.) і 770 Нм крутного моменту в широкому діапазоні обертів. Поєднання потужної трансмісії, повного приводу з повністю регульованим розподілом крутного моменту та спортивної підвіски з електронно-регульованими амортизаторами означає, що BMW ALPINA XD3 та BMW ALPINA XD4 пропонують чудову керованість і динаміку без шкоди для комфорту їзди.

BMW ALPINA XD3

BMW ALPINA XD3 знову в центрі уваги. Цей потужний кросовер з сучасним дизайном і приємною естетикою пропонує переконливе поєднання високої продуктивності, повсякденної корисності та зразкового комфорту їзди. Рядний шестициліндровий двигун об'ємом 3,0 літра з чотирма турбінами розганяє BMW ALPINA XD3 від 0 до 100 км/год всього за 4,6 секунди. Реактивна силова установка з обертовим моментом 770 Нм володіє максимальною швидкістю 267 км/год. Удосконалена технологія дизельних двигунів у поєднанні з новітніми технологіями очистки вихлопних газів забезпечує зниження до мінімуму витрати пального та викидів. Витрату пального виміряно відповідно до норми ECE – 6,9 л/100 км, викиди CO2 – 183 г/км.

BMW ALPINA XD4

Вперше в історії ALPINA поєднуються популярні характеристики кросовера з обтічним і динамічним силуетом купе. BMW ALPINA XD4 відрізняється виразним і динамічним стилем, підкресленим заднім спойлером і заднім бампером з інтегрованим дифузором. Опціонально доступні 22-дюймові колеса ALPINA CLASSIC вражають своїм зовнішнім виглядом і дизайном, гарантуючи, що BMW ALPINA XD4 буде виділятися із загальної маси. Ходові характеристики знаходяться на абсолютно новому рівні: розгін від 0 до 100 км/год всього за 4,6 секунди з максимальною швидкістю 268 км/год робить цей кросовер найшвидшим дизельним кросовером у своєму сегменті. Витрату пального виміряно відповідно до норми ECE – 6,9 л/100 км, викиди CO2 – 183 г/км.

ПРОДУКТИВНІСТЬ у всіх СИТУАЦІЯХ...

Спортивна підвіска ALPINA гарантує, що BMW ALPINA XD3 та BMW ALPINA XD4 задовольнять найвищі вимоги щодо комфорту, повсякденної корисності та продуктивності. Амортизатори з електронним регулюванням дозволяють водієві вибирати з ряду налаштувань від COMFORT+ до SPORT+, щоб задовольнити будь-які потреби. Легкі 20-дюймові колеса ALPINA CLASSIC й орієнтована на динамічні характеристики система повного приводу з особливим розподілом крутного моменту ALPINA означають, що новітні кросовери ALPINA у будь-якій ситуації демонструватимуть різке, точне керування з нейтральною поворотністю. Крім того, до стандартної комплектації входить активний задній диференціал підвищеного тертя, що забезпечує ще більші тягове зусилля та маневреність у поворотах або під час руху швидко мінливими поверхнями.

Справжня Alpina

У дизайні автомобіля від ALPINA вміло поєднується мова дизайну BMW з чіткими, але все ж еволюційними елементами ALPINA. У цілому зовнішній вигляд BMW ALPINA відображає його внутрішні цінності: потужний, динамічний, упевнений, але ніколи не нав'язливий.

 

Інтер'єр BMW ALPINA XD3 та BMW ALPINA XD4 пропонує простору атмосферу, що характеризується якісними матеріалами та сучасною простотою. Великий рівень стандартного оснащення означає, що хороше самопочуття і комфорт водія та пасажирів гарантовані.

Додаткова родзинка – повнокольорова цифрова панель приладів з використанням світлодіодної технології та ексклюзивного дизайну ALPINA.

 

Інформація про витрату пального та викиди CO2 відповідно до чинної Директиви ЄС VO (EU) 715/2007.

 
BMW ALPINA XD3  
Витрата пального (змішаний цикл): 6,9 л/100км
Викиди CO2 (змішаний цикл): 183 г/км
Категорія ефективності CO2: C
 
BMW ALPINA XD4  
Витрата пального (змішаний цикл): 6,9 л/100км
Викиди CO2 (змішаний цикл): 183 г/км
Категорія ефективності CO2: C

Зазначені витрата пального та викиди CO2 вимірюються відповідно до випробувального циклу WLTP (Всесвітня уніфікована процедура випробувань легких транспортних засобів) і конвертуються у цикл NEDC (Новий європейський їздовий цикл) у порівняльних цілях. Залежно від вашої країни податки або інші збори, пов'язані з транспортними засобами, можуть базуватися на даних про витрату пального та викиди CO2, які відрізняються від наведених тут.

Додаткову інформацію про питому витрату пального та питомі викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти у довіднику «Leitfaden über den Kraftstoffverbrauch, die CO2-Emissionen und den Stromverbrauch neuer Personenkraftwagen», який можна безкоштовно отримати в усіх точках продажів, а також у Deutsche Automobil. Treuhand GmbH (DAT), Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Остфільдерн-Шарнхаузен.

 

Клас ефективності

Визначається на основі виміряних викидів CO2 з урахуванням маси транспортного засобу.