BMW ALPINA XD3 та XD4

BMW ALPINA XD3 та XD4

Оновленні моделі BMW ALPINA XD3 і XD4 завдяки ще гострішому профілю продуктивності, покращеній керованості та помітно більшій динамічності, високопродуктивні дизельні моделі ще більше зміцнюють свою позицію в сегменті.

ВИШУКАНИЙ ШУКАЧ ПРИГОД

BMW ALPINA XD3

BMW ALPINA XD3 пропонує унікальне поєднання якостей, починаючи від повсякденної зручності до неперевершеного комфорту водіння та вражаюче динамічної керованості – все це поєднується в сучасному сучасному дизайні. Він розганяється від 0 до 100 км/год всього за 4,6 секунди. Максимальна швидкість становить 267 км/год (166 миль/год)*.

ВИПРОМІНЕННЯ СВОБОДИ

BMW ALPINA XD4

BMW ALPINA XD4 поєднує в собі популярні характеристики спортивного автомобіля з плавним і динамічним силуетом купе. Показники продуктивності вражають: BMW ALPINA XD4 розганяється від 0 до 100 км/год лише за 4,6 секунди з максимальною швидкістю 268 км/год (167 миль/год)*.

* У поєднанні з 22-дюймовими кованими колесами ALPINA CLASSIC максимальна швидкість знижена приблизно на 5 км/год.

Неперевершена потужність двигуна

3,0-літровий рядний шестициліндровий двигун із квадротурбонаддувом тепер забезпечує потужність 290 кВт (394 к.с.) і максимальний крутний момент 800 Нм (590 фунт-фут), пропонуючи чудову потужність у будь-який час зі збільшенням 30 Нм (22 фунт-фут) на своєму попереднику.

Точність і комфорт

Завдяки потужному двигуну спортивна підвіска ALPINA забезпечує чудову поздовжню та поперечну динаміку без шкоди для комфорту водіння.

Потужний, сучасний вигляд

BMW ALPINA XD3 і XD4 вражають своєю присутністю, навіть якщо вони стоять. Новий дизайн решітки радіатора, а також оновлені аеродинамічні компоненти ALPINA спереду та ззаду надають моделям виразно більш сучасну та спортивну мову дизайну.

 

Інформація про витрату пального та викиди CO2 відповідно до чинної Директиви ЄС VO (EU) 715/2007.

 
BMW ALPINA XD3  
Витрата пального (змішаний цикл): 7,1 л/100км
Викиди CO2 (змішаний цикл): 187 г/км
Категорія ефективності CO2: C
 
BMW ALPINA XD4  
Витрата пального (змішаний цикл): 7,1 л/100км
Викиди CO2 (змішаний цикл): 187 г/км
Категорія ефективності CO2: C

Зазначені витрата пального та викиди CO2 вимірюються відповідно до випробувального циклу WLTP (Всесвітня уніфікована процедура випробувань легких транспортних засобів) і конвертуються у цикл NEDC (Новий європейський їздовий цикл) у порівняльних цілях. Залежно від вашої країни податки або інші збори, пов'язані з транспортними засобами, можуть базуватися на даних про витрату пального та викиди CO2, які відрізняються від наведених тут.

Додаткову інформацію про питому витрату пального та питомі викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти у довіднику «Leitfaden über den Kraftstoffverbrauch, die CO2-Emissionen und den Stromverbrauch neuer Personenkraftwagen», який можна безкоштовно отримати в усіх точках продажів, а також у Deutsche Automobil. Treuhand GmbH (DAT), Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Остфільдерн-Шарнхаузен.

 

Клас ефективності

Визначається на основі виміряних викидів CO2 з урахуванням маси транспортного засобу.