BMW ALPINA XD3 та XD4

Силовий агрегат

Чудова потужність двигуна – неперевершена ефективність

BMW ALPINA XD3 і XD4 призначені для водіїв, які хочуть поєднати чудовий досвід водіння та комфорт із можливістю легко долати великі відстані. Вони втілюють унікальні враження від водіння, сформовані винятковою динамікою водіння та високим крутним моментом, підкріпленими надійністю та ефективністю, якими відомі дизелі.

3,0-літровий рядний шестициліндровий двигун із квадротурбонаддувом тепер видає 290 кВт (394 к.с.) і максимальний крутний момент 800 Нм (590 фунт-фут). Повний потенціал потужності двигуна доступний між 1750 об/хв і 3000 об/хв. Це перетворюється на надзвичайну потужність навіть у повсякденних ситуаціях водіння на низьких обертах двигуна. Незважаючи на високу потужність цього дизельного двигуна, він дуже ефективний - низьке споживання палива означає великий запас ходу.

 

Інформація про витрату пального та викиди CO2 відповідно до чинної Директиви ЄС VO (EU) 715/2007.

 
BMW ALPINA XD3  
Витрата пального (змішаний цикл): 7,1 л/100км
Викиди CO2 (змішаний цикл): 187 г/км
Категорія ефективності CO2: C
 
BMW ALPINA XD4  
Витрата пального (змішаний цикл): 7,1 л/100км
Викиди CO2 (змішаний цикл): 187 г/км
Категорія ефективності CO2: C

Зазначені витрата пального та викиди CO2 вимірюються відповідно до випробувального циклу WLTP (Всесвітня уніфікована процедура випробувань легких транспортних засобів) і конвертуються у цикл NEDC (Новий європейський їздовий цикл) у порівняльних цілях. Залежно від вашої країни податки або інші збори, пов'язані з транспортними засобами, можуть базуватися на даних про витрату пального та викиди CO2, які відрізняються від наведених тут.

Додаткову інформацію про питому витрату пального та питомі викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти у довіднику «Leitfaden über den Kraftstoffverbrauch, die CO2-Emissionen und den Stromverbrauch neuer Personenkraftwagen», який можна безкоштовно отримати в усіх точках продажів, а також у Deutsche Automobil. Treuhand GmbH (DAT), Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Остфільдерн-Шарнхаузен.

 

Клас ефективності

Визначається на основі виміряних викидів CO2 з урахуванням маси транспортного засобу.