BMW ALPINA XD3 та XD4

Коробка передач

8-ступінчаста спортивна автоматична коробка передач

8-ступінчаста спортивна автоматична коробка передач останнього покоління з ALPINA SWITCH-TRONIC спеціально вдосконалена та пристосована до крутного моменту та характеристик рядного шестициліндрового дизельного двигуна у поєднанні з ZF і пропонує винятковий комфорт при перемиканні передач. В автоматичному режимі комбінація восьми передач та високого крутного моменту забезпечує розслаблений, планий рух при низьких обертах двигуна навіть під час руху на швидкості.

8-ступінчаста спортивна автоматична трансмісія в поєднанні з типовим для ALPINA високим крутним моментом на низьких оборотах двигуна забезпечує легке, розслаблене і економічне водіння на високих передачах і неперевершений комфорт при тривалих поїздках. Одночасно всі компоненти трансмісії, такі як гідротрансформатор з муфтою блокування, планетарні колісні пари і внутрішнє охолодження, спеціально розроблені для роботи з високим вихідним моментом двигуна. Це означає, що при перемиканні на підвищену передачу при використанні Launch Control або при використанні самої спортивної конфігурації ручного режиму зменшення крутного моменту не потрібно. Це в значній мірі сприяє вражаючою поздовжньої динаміці моделей BMW ALPINA XD3 і XD4, дозволяючи розганятися від 0 до 100 км / год всього за 4,6 секунди.

Коробка передач також оснащена новітніми функціями комфорту і ефективної динаміки, такими як Connected Shift (використання навігаційних даних для упреждающей стратегії перемикання на основі маршрутизації руху) і накатом (роз'єднання двигуна і трансмісії при русі накатом).

 

Коробка передач - Режимы

Для максимальної динаміки водій може перемикати передачі за допомогою кнопок перемикання SWITCH-TRONIC на задній стороні керма у режимі перемикання MANUAL. У поєднанні з налаштуванням SPORT+ у системі Driving Experience Control автоматичне перемикання на вищу передачу у червоній зоні обертів пригнічується для більшого контролю водія. 

 

Інформація про витрату пального та викиди CO2 відповідно до чинної Директиви ЄС VO (EU) 715/2007.

 
BMW ALPINA XD3  
Витрата пального (змішаний цикл): 6,9 л/100км
Викиди CO2 (змішаний цикл): 183 г/км
Категорія ефективності CO2: C
 
BMW ALPINA XD4  
Витрата пального (змішаний цикл): 6,9 л/100км
Викиди CO2 (змішаний цикл): 183 г/км
Категорія ефективності CO2: C

Зазначені витрата пального та викиди CO2 вимірюються відповідно до випробувального циклу WLTP (Всесвітня уніфікована процедура випробувань легких транспортних засобів) і конвертуються у цикл NEDC (Новий європейський їздовий цикл) у порівняльних цілях. Залежно від вашої країни податки або інші збори, пов'язані з транспортними засобами, можуть базуватися на даних про витрату пального та викиди CO2, які відрізняються від наведених тут.

Додаткову інформацію про питому витрату пального та питомі викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти у довіднику «Leitfaden über den Kraftstoffverbrauch, die CO2-Emissionen und den Stromverbrauch neuer Personenkraftwagen», який можна безкоштовно отримати в усіх точках продажів, а також у Deutsche Automobil. Treuhand GmbH (DAT), Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Остфільдерн-Шарнхаузен.

 

Клас ефективності

Визначається на основі виміряних викидів CO2 з урахуванням маси транспортного засобу.