BMW ALPINA XD3 та XD4

Зовнішній дизайн

Потужний, сучасний вигляд

Новий дизайн решітки радіатора та оновлених аеродинамічних компонентів ALPINA спереду та ззаду, які елегантно передають форму та лінії шасі, надають моделям виразно більш сучасного та спортивного дизайну. Новий задній дифузор, який також може інтегрувати додатковий буксирувальний гак, підкреслює спортивний характер обох моделей.

ALPINA CLASSIC

Що стосується комбінації коліс і шин, розробники шасі та підвіски ALPINA покладаються на 20-дюймові легкосплавні диски торгової марки ALPINA CLASSIC із кришками втулок, що замикаються, і прихованими повітряними клапанами. Вони оснащені спеціально розробленими шинами Pirelli P Zero Ultra-High Performance, які підібрали для автомобіля інженери Pirelli та ALPINA в рамках комплексного процесу розробки та тестування. Додаткові ковані колеса ALPINA CLASSIC 22" також доступні зі спеціально розробленими шинами Pirelli. (Етикетка шин ЄС: D / B / B, 71 дБ спереду, D / B / A, 72 дБ ззаду).

 

Інформація про витрату пального та викиди CO2 відповідно до чинної Директиви ЄС VO (EU) 715/2007.

 
BMW ALPINA XD3  
Витрата пального (змішаний цикл): 7,1 л/100км
Викиди CO2 (змішаний цикл): 187 г/км
Категорія ефективності CO2: C
 
BMW ALPINA XD4  
Витрата пального (змішаний цикл): 7,1 л/100км
Викиди CO2 (змішаний цикл): 187 г/км
Категорія ефективності CO2: C

Зазначені витрата пального та викиди CO2 вимірюються відповідно до випробувального циклу WLTP (Всесвітня уніфікована процедура випробувань легких транспортних засобів) і конвертуються у цикл NEDC (Новий європейський їздовий цикл) у порівняльних цілях. Залежно від вашої країни податки або інші збори, пов'язані з транспортними засобами, можуть базуватися на даних про витрату пального та викиди CO2, які відрізняються від наведених тут.

Додаткову інформацію про питому витрату пального та питомі викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти у довіднику «Leitfaden über den Kraftstoffverbrauch, die CO2-Emissionen und den Stromverbrauch neuer Personenkraftwagen», який можна безкоштовно отримати в усіх точках продажів, а також у Deutsche Automobil. Treuhand GmbH (DAT), Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Остфільдерн-Шарнхаузен.

 

Клас ефективності

Визначається на основі виміряних викидів CO2 з урахуванням маси транспортного засобу.