BMW ALPINA XB7

Новий BMW ALPINA XB7

СИЛА ЕМОЦІЙ

Вражаюча динаміка водіння, вибухова продуктивність, розкішний комфорт: починаючи з 2023 модельного року, BMW ALPINA XB7 отримує переваги від безлічі оновлених продуктів, включаючи останнє покоління двигуна V8, ще гостріший, прогресивний дизайн і найсучасніші системи допомоги водієві та можливості підключення.

Народився та створений у Бухлоє

Потужний і прогресивний

Новий зовнішній вигляд характеризується сучасним горизонтально розділеним дизайном фар і новою решіткою радіатора BMW «Iconic Glow» з підсвічуванням. Передні та задні фартухи ALPINA впроваджують нове слово дизайну екстер’єру та підкреслюють потужну виразність BMW ALPINA XB7.

Ідентичність ALPINA

Салон першого класу та матеріали преміум-класу рясніють розширеним переліком стандартного обладнання, яке тепер також включає BMW Parking Assistant Professional. Деталі інтер’єру ALPINA, такі як селектор передач з блакитним підсвічуванням, оброблене вручну кермо та табличка виробника ALPINA, додають ексклюзивний відтінок інтер’єру.

Нове покоління BMW iDrive

Операційна система BMW 8 виводить взаємодію водія та автомобіля на новий цифровий рівень. Інтуїтивно зрозумілі параметри керування та інтерфейс що можна налаштувати. Перероблений великий вигнутий дисплей має культову синьо-зелену колірну схему ALPINA.

Новий 4,4-літровий двигун V8 з бі-турбо наддувом і технологією м’якого гібрида BMW

Сучасна технологія двигуна, включаючи технологію м’якого гібрида BMW Mild Hybrid, забезпечує основу для високих запасів продуктивності двигуна та легкої подачі потужності.

Характерною особливістю є високий крутний момент 800 Нм (590 фунт-фут), який доступний лише від 1800 об/хв до 5400 об/хв. Високі запаси потужності двигуна доступні без особливих зусиль і в будь-який час, і це суть неперевершеного водіння ALPINA.

Двигун V8 видає загальну потужність 457 кВт (621 к.с.) з крутним моментом 800 Нм (590 фунт-фут), доступним вже при 2000 об/хв*. BMW ALPINA XB7 розганяється від 0 до 100 км/год всього за 4,2 секунди* та до 200 км/год за 14,8 секунди* і може розвивати максимальну швидкість 290 км/год (180 миль/год)*.

Останнє покоління трансмісії ZF (8HP80) з інтегрованою технологією м’якого гібриду 48 В пропонує як комфорт, так і продуктивність на найвищому рівні. Залежно від вибраного режиму руху та трансмісії, 8-швидкісна спортивна автоматична трансмісія пропонує неперевершений комфорт перемикання передач і здатність перемикатися за десяті частки секунди. Ефективний розподіл крутного моменту гарантується інтелектуальною системою повного приводу xDrive та диференціалом підвищеного тертя з електронним регулюванням на задній осі.


*У поєднанні з комбінацією колес/шин ALPINA DYNAMIC 21".

Комфорт їзди та динаміка кермування

BMW ALPINA XB7 оснащений новітньою технологією підвіски, що відкриває новий вимір як комфорту їзди, так і динаміки кермування в сегменті розкішних спортивних транспортних засобів класу люкс. Двовісна пневматична підвіска зі спеціальними амортизаторами ALPINA і кінематичним налаштуванням в першу чергу відповідають за баланс динаміки та комфорту їзди.

ШКІРА LAVALINA

Власна шкіряна майстерня ALPINA пропонує клієнтам майже необмежені можливості для створення власних інтер’єрних композицій: кант, шви, вишивка та тиснення, виготовлені за специфікаціями замовника, додають індивідуальний штрих дизайну інтер’єру ALPINA.

 

*Інформація про витрату пального та викиди CO2 відповідно до чинної Директиви ЄС VO (EU) 715/2007.

 
BMW ALPINA XB7*  
Витрата пального (змішаний цикл): 13.7 л/100км
Викиди CO2 (змішаний цикл): 311 г/км
Категорія ефективності CO2: E
 

Зазначені витрата пального та викиди CO2 вимірюються відповідно до випробувального циклу WLTP (Всесвітня уніфікована процедура випробувань легких транспортних засобів) і конвертуються у цикл NEDC (Новий європейський їздовий цикл) у порівняльних цілях. Залежно від вашої країни податки або інші збори, пов'язані з транспортними засобами, можуть базуватися на даних про витрату пального та викиди CO2, які відрізняються від наведених тут.

Додаткову інформацію про питому витрату пального та питомі викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти у довіднику «Leitfaden über den Kraftstoffverbrauch, die CO2-Emissionen und den Stromverbrauch neuer Personenkraftwagen», який можна отримати у Deutsche Automobil. Treuhand GmbH (DAT), Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Остфільдерн-Шарнхаузен.

 

Клас ефективності

Визначається на основі виміряних викидів CO2 з урахуванням маси транспортного засобу.

**У поєднанні з комбінацією колес/шин ALPINA DYNAMIC 21".