BMW ALPINA XB7

Новий BMW ALPINA XB7

СИЛА ЕМОЦІЙ

Вражаюча динаміка, вибухові характеристики, розкішний комфорт: починаючи з 2023 модельного року, BMW ALPINA XB7 отримує переваги від безлічі оновлень, включаючи останнє покоління двигунів V8, ще більш чіткий, прогресивний дизайн та найсучасніші системи допомоги водію та можливості підключення.

Новий 4,4-літровий двигун V8 з bi-turbo і технологією BMW Mild Hybrid. Найсучасніша технологія двигуна, яка тепер включає технологію м’якого гібриду BMW, є основою для високої продуктивності двигуна та спрощену передачу потужності. Новий вихлопний колектор з поперечним валом забезпечує захоплюючий звук V8.

Двигун видає загальну потужність 457 кВт (621 к.с.) з крутним моментом 800 Нм (590 фунт-фут), доступним вже при 2000 об/хв*. BMW ALPINA XB7 розганяється від 0 до 100 км/год всього за 4,2 секунди* і може розвивати максимальну швидкість 290 км/год (180 миль/год)**.

*Попередні дані.
**Попередні дані. У поєднанні з комбінацією колес/шин ALPINA DYNAMIC 21".

Народився та створений у Бухлоє

Потужний і прогресивний

Новий зовнішній вигляд характеризується сучасним горизонтально розділеним дизайном фар і новою решіткою радіатора BMW «Iconic Glow» з підсвічуванням. Передні та задні фартухи ALPINA впроваджують нове слово дизайну екстер’єру та підкреслюють потужну виразність BMW ALPINA XB7.

Ідентичність ALPINA

Салон першого класу та матеріали преміум-класу рясніють розширеним переліком стандартного обладнання, яке тепер також включає BMW Parking Assistant Professional. Деталі інтер’єру ALPINA, такі як селектор передач з блакитним підсвічуванням, оброблене вручну кермо та табличка виробника ALPINA, додають ексклюзивний відтінок інтер’єру.

Нове покоління BMW iDrive

Операційна система BMW 8 виводить взаємодію водія та автомобіля на новий цифровий рівень. Інтуїтивно зрозумілі параметри керування та інтерфейс що можна налаштувати. Перероблений великий вигнутий дисплей має культову синьо-зелену колірну схему ALPINA.

Комфорт їзди та динаміка кермування

BMW ALPINA XB7 оснащений новітньою технологією підвіски, що відкриває новий вимір як комфорту їзди, так і динаміки кермування в сегменті розкішних спортивних транспортних засобів класу люкс. Двовісна пневматична підвіска зі спеціальними амортизаторами ALPINA і кінематичним налаштуванням в першу чергу відповідають за баланс динаміки та комфорту їзди.

 

*Інформація про витрату пального та викиди CO2 відповідно до чинної Директиви ЄС VO (EU) 715/2007.

 
BMW ALPINA XB7*  
Витрата пального (змішаний цикл): 13.7 л/100км
Викиди CO2 (змішаний цикл): 311 г/км
Категорія ефективності CO2: E
 

Зазначені витрата пального та викиди CO2 вимірюються відповідно до випробувального циклу WLTP (Всесвітня уніфікована процедура випробувань легких транспортних засобів) і конвертуються у цикл NEDC (Новий європейський їздовий цикл) у порівняльних цілях. Залежно від вашої країни податки або інші збори, пов'язані з транспортними засобами, можуть базуватися на даних про витрату пального та викиди CO2, які відрізняються від наведених тут.

Додаткову інформацію про питому витрату пального та питомі викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти у довіднику «Leitfaden über den Kraftstoffverbrauch, die CO2-Emissionen und den Stromverbrauch neuer Personenkraftwagen», який можна отримати у Deutsche Automobil. Treuhand GmbH (DAT), Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Остфільдерн-Шарнхаузен.

 

Клас ефективності

Визначається на основі виміряних викидів CO2 з урахуванням маси транспортного засобу.

**У поєднанні з комбінацією колес/шин ALPINA DYNAMIC 21".