BMW ALPINA B8 GRAN COUPÉ

Абсолютно новий BMW ALPINA B8

ЗГОСТРУЄ ВСІ ВАШІ ВІДЧУТТЯ

BMW ALPINA B8 Gran Coupé поєднує в собі найвищий рівень продуктивності, динаміки та комфорту в сміливому та красивому дизайні. Ексклюзивний автомобіль, який захопить усі ваші відчуття.

Вражаючі запаси потужності, вибухові ходові характеристики

Двигун V8 об’ємом 4,4 л з наддувом Bi-Turbo досягає максимальної вихідної потужності 457 кВт (621 к.с.). Максимальний крутний момент 800 Нм (590 фунт-фут) доступний лише з 2000 об/хв для енергійної передачі потужності в будь-який час. 8-швидкісна спортивна автоматична коробка передач перетворює високу потужність двигуна на чудові ходові характеристики та поєднує в собі динаміку перемикання передач із плавним комфортом.

Захоплююча динаміка

Шасі та підвіска BMW ALPINA B8 гармонійно збалансовані, поєднуючи чудовий комфорт подорожі на далекі відстані з точними характеристиками керованості. Адаптивні амортизатори забезпечують широкий спектр їзди, від COMFORT+ до SPORT+.

 

Інформація про витрату пального та викиди CO2 відповідно до чинної Директиви ЄС VO (EU) 715/2007.

 
BMW ALPINA B8 Gran Coupé
Витрата пального (змішаний цикл): 11,1 л/100км
Викиди CO2 (змішаний цикл): 254 г/км
Категорія ефективності CO2: F
 

Зазначені витрата пального та викиди CO2 вимірюються відповідно до випробувального циклу WLTP (Всесвітня уніфікована процедура випробувань легких транспортних засобів) і конвертуються у цикл NEDC (Новий європейський їздовий цикл) у порівняльних цілях. Залежно від вашої країни податки або інші збори, пов'язані з транспортними засобами, можуть базуватися на даних про витрату пального та викиди CO2, які відрізняються від наведених тут.

Додаткову інформацію про питому витрату пального та питомі викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти у довіднику «Leitfaden über den Kraftstoffverbrauch, die CO2-Emissionen und den Stromverbrauch neuer Personenkraftwagen», який можна безкоштовно отримати в усіх точках продажів, а також у Deutsche Automobil. Treuhand GmbH (DAT), Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Остфільдерн-Шарнхаузен.

 

Клас ефективності

Визначається на основі виміряних викидів CO2 з урахуванням маси транспортного засобу.