BMW ALPINA B4

BMW ALPINA B4 Gran Coupé

ПОТУЖНА ЕЛЕГАНТНІСТЬ

MW ALPINA B4 Гран Купе поєднує в собі традиційні переваги ALPINA в концепції автомобіля, настільки ж потужного, як і елегантного. Дизайн: культовий. Вистава: вибухова. Відчуття водіння: унікальні.

Потужність та крутний момент

Рядний шестициліндровий 3,0-літровий двигун з подвійним турбонаддувом розвиває потужність 364 кВт (495 к.с.) і максимальний момент, що крутить, 730 Нм (538 фунт-фут). Великий запас потужності у поєднанні з новітньою 8-ступінчастою спортивною автоматичною коробкою ZF 8HP76 означає, що розгін від 0 до 100 км/год займає всього 3,7 секунди. Максимальна швидкість становить 301 км/год.

Комфорт та динаміка водіння

Як справжній Gran Turismo, BMW ALPINA B4 Gran Coupe поєднує в собі емоційну динаміку водіння та комфорт у поїздках. Підвіска ALPINA Sport Suspension легко справляється зі складними дорожніми умовами і відмінно справляється з динамічними маневрами, залишаючись спокійною на високих швидкостях з високим почуттям безпеки.

Потужна присутність

Аеродинамічні компоненти ALPINA надають BMW ALPINA B4 Гран Купе індивідуального та виразного вигляду. Нові 20-дюймові колеса ALPINA CLASSIC переосмислюють типовий дизайн коліс із 20 спицями, який є синонімом бренду.

 

*Інформація про витрату пального та викиди CO2 відповідно до чинної Директиви ЄС VO (EU) 715/2007.

 
BMW ALPINA B4* Gran Coupe
Витрата пального (змішаний цикл): 9,8 л/100 км
Викиди CO2 (змішаний цикл): 223 г/км
 

Зазначені витрата пального та викиди CO2 вимірюються відповідно до випробувального циклу WLTP (Всесвітня уніфікована процедура випробувань легких транспортних засобів) і конвертуються у цикл NEDC (Новий європейський їздовий цикл) у порівняльних цілях. Залежно від вашої країни податки або інші збори, пов'язані з транспортними засобами, можуть базуватися на даних про витрату пального та викиди CO2, які відрізняються від наведених тут.

Додаткову інформацію про питому витрату пального та питомі викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти у довіднику «Leitfaden über den Kraftstoffverbrauch, die CO2-Emissionen und den Stromverbrauch neuer Personenkraftwagen», який можна отримати у Deutsche Automobil. Treuhand GmbH (DAT), Helmut-Hirth-Str. 1, 73760 Остфільдерн-Шарнхаузен.